logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

eğitime öğretime hazırlık ödeneği

Daha
3 yıl 2 ay önce #1581 yazan talaz44
arkadaşlar eğitime hazırlık ödeneği tüm eğitim çalışanalrtına verisin herkes destek versin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1588 yazan nazli
Sadece eğitim çalışanlarına verilmesi çok hakkaniyete uygun düşmez bence. Eğitim ödeneği, çocuğu okula giden tüm memurlara verilsin.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1594 yazan metinc

talaz44 yazan: arkadaşlar eğitime hazırlık ödeneği tüm eğitim çalışanalrtına verisin herkes destek versin

Tüm eğitim çalışanlarına derken bu da yeni bir adaletsizlik doğurmayacakmı. İçişleri Bakanlığında çalışan memurun suçu nedir.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1605 yazan Fatihsolmaz
Bu konuda nazlı hanıma hak veriyorum. Öğretmenler maaş + ek ders alıyorlar, bu ödenekle neye hazırlanıyorlar acaba. Bize de her yılbaşı hizmete hazırlık ödeneği versinler. İstemenin de bir mantığı olmalı.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1617 yazan kemal cebi
bu sene 800 liraydı galiba. Kayınbirader aldı aslında 66 bu tür maaş dışındaki ödemeleri kaldırmıştı bunu neden kaldırmadıysa. birçok kurum fazla çalışnasından vs. oldu.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1619 yazan jayjay
Memurlar arasındaki en büyük 2 eşitsizliği dile getirmek istiyorum.1.İki farklı kurumda çalışan aynı derece aynı kademe ve aynı hizmet sınıfında aynı ünvandaki memurlar arasında sds,ek ödeme,döner sermaye gibi adaletsiz ödemeler yüzünden maaş farkları oluşmaktadır.2.Sınıflar arası ayrımcılık ortadan kaldırılmalı.Aynı TH ve Sh de olduğu gibi GİH sınıfında da üst öğrenim belirlenmeli.Bütün sınıflarda buna YH de dahil örgün lisans eğitimlilere 3600 ek gösterge verilmeli.ve herkes diploma ünvanına göre ünvan değiştirme sınavı olmadan kadrosuna geçmeli.bu dediklerim olursa belediyede çalışan bir teknikerle hastanede çalışan önlisans sağlıkçıyla üniversitede çalışan önlisans mezunu bir vhki aynı maaşı alacaktır.yine bir örnekle belediyede çalışan bir iktisat mezunu vhki ile hastanede çalışan (lisans)hemşireyle ve üniversitede çalışan mühendis aynı maaşı alacaktır.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1659 yazan keremcem

jayjay yazan: Memurlar arasındaki en büyük 2 eşitsizliği dile getirmek istiyorum.1.İki farklı kurumda çalışan aynı derece aynı kademe ve aynı hizmet sınıfında aynı ünvandaki memurlar arasında sds,ek ödeme,döner sermaye gibi adaletsiz ödemeler yüzünden maaş farkları oluşmaktadır.2.Sınıflar arası ayrımcılık ortadan kaldırılmalı.Aynı TH ve Sh de olduğu gibi GİH sınıfında da üst öğrenim belirlenmeli.Bütün sınıflarda buna YH de dahil örgün lisans eğitimlilere 3600 ek gösterge verilmeli.ve herkes diploma ünvanına göre ünvan değiştirme sınavı olmadan kadrosuna geçmeli.bu dediklerim olursa belediyede çalışan bir teknikerle hastanede çalışan önlisans sağlıkçıyla üniversitede çalışan önlisans mezunu bir vhki aynı maaşı alacaktır.yine bir örnekle belediyede çalışan bir iktisat mezunu vhki ile hastanede çalışan (lisans)hemşireyle ve üniversitede çalışan mühendis aynı maaşı alacaktır.

Sende herkese aynı maaşı verdin galiba olmadı

Daha
3 yıl 2 ay önce #1671 yazan jayjay
bak ben bilgisayar mühendisliği mezunuyum ama GİH de memurum.bn diyorum ki mühendislerle diğer örgün lisans mezunları aynı maaşı almalı.ve kurumlar arasında da ödeme farklılığı olmamalı diyorum.yani haklar eğitim durumuna göre verilmesi lazım

Daha
3 yıl 2 ay önce #1700 yazan keremcem

jayjay yazan: bak ben bilgisayar mühendisliği mezunuyum ama GİH de memurum.bn diyorum ki mühendislerle diğer örgün lisans mezunları aynı maaşı almalı.ve kurumlar arasında da ödeme farklılığı olmamalı diyorum.yani haklar eğitim durumuna göre verilmesi lazım

Tamamda adam memur kadrosunda çalışıp memur işi yapıyorsa, mühendislik mezunu diye neden mühendis maaşı alsınki?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1707 yazan jayjay
tekniker kadro olmasa da mühendisliği bitrdiğinde mühendislik yapmasa da özlük haklarından yararlanıyor

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.