logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurum dışı geçici görevlendirme

Daha
2 hafta 2 gün önce #14648

Kurum dışı (belediyede) geçici olarak görevlendirildim (ikinci görev). Müdürlük vekaletine bakıyorum. Asli görevimdeki ek ödemem 110 dur. Müdür ek ödemesi 170 tir. Aradaki 60 puanlık ek ödeme farkını bana belediye mi ödeyecek yoksa geldiğim kurum mu?
Müdürlüğe asaleten atanma şartlarını taşımaktayım. Boş kadroya vekalet etmekteyim. Ohal kapsamında görevlendirildim. Normal maaşımı geldiğim geldiğim kurum ödemektedir yani müdür vekili olmadan önceki maaşı ödemektedir. Asıl sorum müdürlük vekalet ücret farklarını bana belediye mi ödeyecek yoksa geldiğim kurum mu? Tşklr.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 hafta 2 gün önce #14649

Vekaleten atamalarda ödeme unsurları arasındaki farktan kaynaklı ilave ödemelerin, vekaleten görev yapılan yerden ödenmesi gerekir.


Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.518 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.