logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Teknik Eğitim Mezunu Tekniker

Daha
1 ay 3 hafta önce #14626 yazan afo20
Merhabalar 14.03.2008 tarihinden buyana Genel İdare Hizmetleri sınıfında VHKİ olarak çalışmaktaydım. Kurumumun açmış olduğu unvan değişikliği sınavı ile tekniker kadrosuna geçiş yapacağım, şuanda 6/3 teyim.

Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu olarak, olması gereken Yan ödeme aylığım, ek özel hizmet tazminat ve diğer tazminat ve yan ödemeler nasıl olmalıdır? Maaş robotuna ona göre giriş yapıp kontrol etmek istiyorum.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 ay 3 hafta önce #14628 yazan osman1
Teknik Hizmetler Sınıfında görev yapan ve Teknik Eğitim Fakültesi mezunu personelin (6 ncı derece kadroda 4 yıldan fazla hizmeti olan) memurların yan ödeme puanı toplamı 2175, özel hizmet tazminatı oranı ise %122 olarak uygulanmaktadır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: afo20

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.315 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.