logo yeni siyah

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

teknik hizmetler sınıfında yer alan aöf önlisans ve lisans programları

Daha
2 ay 2 hafta önce #14541 yazan vatan0707
Teknisyen kadrosunda aöf ön lisans mezunu teknisyen olarak görev yapmaktayım. Ancak teknikerlik haklarımdan faydalanamıyorum şimdi yeniden teknik bir önlisans bölümünü yada dgs ile aöf teknik bir lisans bölümünü bitirmek istiyorum. aöf Web tasarımı ve kodlama önlsans bölümü teknik midir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 2 hafta önce #14542 yazan muna
Bu bölümü bitirenler tekniker unvanı kazanıyorsa, teknik hizmetler sınıfında sayılır. Yök tarafından bu konuda bir açıklama yapılmıştır herhalde.

Daha
2 ay 2 hafta önce #14543 yazan vatan0707

muna yazan: Bu bölümü bitirenler tekniker unvanı kazanıyorsa, teknik hizmetler sınıfında sayılır. Yök tarafından bu konuda bir açıklama yapılmıştır herhalde.

Ben daha önce fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü bitirdim elimde tekniker sayıldığına dair belge var ama maliye bakanlığı teknikerlik yan ödemesinden yararlandırmıyor çünkü Gih sınıfındaymış. Bende ya dgs yada 2. üniversite kapsamında ths sınfında yer alan bir bölüm okumak ve haklarımdan yararlanmak istiyorum.

Daha
2 ay 2 hafta önce #14547 yazan kuzey
Maliye öyle diyorsa yapacak pek bir şey yok. dava açmak gerekir. oradan da nasıl bir sonuç çıkar, şimdiden bilinmez.

Daha
2 ay 2 hafta önce #14548 yazan vatan0707

kuzey yazan: Maliye öyle diyorsa yapacak pek bir şey yok. dava açmak gerekir. oradan da nasıl bir sonuç çıkar, şimdiden bilinmez.

mezunlarına tekniker ünvanı verilen bir önlisans proğramı nasıl gih sınıfında yer alır ben anlamadım

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.437 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.