logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

HİZMET BİRLEŞTİRME

Daha
3 ay 3 gün önce #14244

Ben 720 gün sözleşmeli hemşire olarak bir üniversite hastanesinde çalıştım. 657 li olarak atamam gerçekleşti . Hizmet birleştirme yapmak istiyorum fakat neler yapmam gerektiği hakkında bilgi sahibi değilim. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
3 ay 3 gün önce #14249

Hizmetleriniz birleştirilmiş olarak görünmüyorsa, kurumunuzun personel birimine başvurarak, sözleşmeli çalışmalarınızı da gösteren belgeyi ekleyip hizmet birleştirmesi yapılmasını isteyebilirsiniz.

Memuriyete atanırken daha önce çalışmalarınız olduğunu belirtmişseniz ve gerekli bilgileri vermişseniz hizmet birleştirmeniz yapılmış olabilir. ayrıca hemşire olarak görev yapıyor olmanız halinde, sözleşmeli geçen sürelerinizin kademe/derecenizde değerlendirilmesi de gerekecektir.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 ay 4 hafta önce #14280

Henüz hizmet birleştirmeye başvurmadım nasıl yapmam gerektiğini bilmediğim için. Atandığım kuruma istenilen belgeleri verirken sözleşmeli çalışmalarımın olduğu belgeyi de o an mı teslim etmem gerekiyor?

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 ay 4 hafta önce #14281

Kurumun istediği belgeleri verirken önceki hizmetlerinize ilişkin belgeleri de verirseniz, hakkınızda yapılacak işlemler ve hizmetlerin değerlendirilmesi/birleştirilmesi daha kolay gerçekleşir. Ancak, hizmet bilgilerinizi sonradan vermeniz de mümkün olabilir.

Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: simge21

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.532 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.