logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

HİZMET BİRLEŞTİRME

Daha
4 ay 2 hafta önce #14244 yazan simge21
Ben 720 gün sözleşmeli hemşire olarak bir üniversite hastanesinde çalıştım. 657 li olarak atamam gerçekleşti . Hizmet birleştirme yapmak istiyorum fakat neler yapmam gerektiği hakkında bilgi sahibi değilim. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 2 hafta önce #14249 yazan osman1
Hizmetleriniz birleştirilmiş olarak görünmüyorsa, kurumunuzun personel birimine başvurarak, sözleşmeli çalışmalarınızı da gösteren belgeyi ekleyip hizmet birleştirmesi yapılmasını isteyebilirsiniz.

Memuriyete atanırken daha önce çalışmalarınız olduğunu belirtmişseniz ve gerekli bilgileri vermişseniz hizmet birleştirmeniz yapılmış olabilir. ayrıca hemşire olarak görev yapıyor olmanız halinde, sözleşmeli geçen sürelerinizin kademe/derecenizde değerlendirilmesi de gerekecektir.

Daha
4 ay 1 hafta önce #14280 yazan simge21
Henüz hizmet birleştirmeye başvurmadım nasıl yapmam gerektiğini bilmediğim için. Atandığım kuruma istenilen belgeleri verirken sözleşmeli çalışmalarımın olduğu belgeyi de o an mı teslim etmem gerekiyor?

Daha
4 ay 1 hafta önce #14281 yazan osman1
Kurumun istediği belgeleri verirken önceki hizmetlerinize ilişkin belgeleri de verirseniz, hakkınızda yapılacak işlemler ve hizmetlerin değerlendirilmesi/birleştirilmesi daha kolay gerçekleşir. Ancak, hizmet bilgilerinizi sonradan vermeniz de mümkün olabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: simge21

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.