logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

maaş hesaplaması

Daha
6 ay 3 hafta önce - 6 ay 3 hafta önce #13801 yazan mahmut777
2005 yılında memuriyete başladım 20 haziran 2016 tarihi itibari ile5/3 derece kademeden 4/1 derece kademesine yükselecegim yardımcı hizmetler kadrosunda çalışıyorum.somak istediğim 4/1 derece kademeye geldiğimde maaşımda ne kadarlık bir artış olacak.önlisans mezunuyum.evliyim ve 10 yaşında bir çocugum var .ilginize teşekkürederim.iyi çalışmalar
Son Düzenleme: 6 ay 3 hafta önce yazan mahmut777. Sebep: eksik bilgi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
6 ay 3 hafta önce - 6 ay 3 hafta önce #13802 yazan papatya

mahmut777 yazan: 2005 yılında memuriyete başladım 20 haziran 2016 tarihi itibari ile5/3 derece kademeden 4/1 derece kademesine yükselecegim yardımcı hizmetler kadrosunda çalışıyorum.somak istediğim 4/1 derece kademeye geldiğimde maaşımda ne kadarlık bir artış olacak.önlisans mezunuyum.evliyim ve 10 yaşında bir çocugum var .ilginize teşekkürederim.iyi çalışmalar

Sayın MAHMUT777,
Yardımcı hizmetler sınıfına dahil bir kadroda, kazanılmış hak aylığınız 5/3'ten 4/1'e yükseldiğinde, aynı hizmet yılında maaşınız net 85 TL artacaktır. (%5 Temmuz zammını dahil etmeden hesapladığımızda)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 6 ay 3 hafta önce yazan papatya.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mahmut777

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.472 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.