logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kıbrıs konaklama bedeli

Daha
8 ay 13 saat önce - 8 ay 13 saat önce #13402 yazan İzmirden
Selamlar

Arkadaşlar, KKTC ye 5 günlüğüne gidecek meclis üyelerinin görev yolluklarını hazırlayacağım.Şu zamana kadar otel masrafı ödememiştik.
Bu sefer 5 günlük otel masrafını da ödememiz gerekiyor ama daha önce hiç yapmadığımız bir işlem.
2016 yılı itibari ile gündelik 70,01 tl. Ama oteli nasıl hesaplıyoruz, onu bilmiyorum.
Karar maddesini bulmama rağmen anlayamadım.
Madde 3 "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine geçici görevle gönderilenlerden, yatacak yer temini için ödedikleri ücretleri belgelendirenlere, belge bedelini aşmamak ve her defasında on gün ile sınırlı olmak üzere, gündeliklerinin yarısına kadar olan kısmı yatacak yer ücreti olarak ödenecek."

Yani, ben ne kadar ödeyeceğim.

Teşekkürler
Son Düzenleme: 8 ay 13 saat önce yazan İzmirden.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 7 saat önce - 8 ay 7 saat önce #13412 yazan kuzey
Kıbrıs seyahatlerinde ödenecek harcıraha ilişkin belirttiğiniz maddeye göre, 5 günlük göreve giren ve gündeliği 70,01 TL olan personele, belgeleyecekleri konaklama bedeli karşılığında ve belge bedelini aşmamak üzere her bir gün için 35 TL konaklama bedeli olarak ödenir. Yani belirttiğiniz şekilde KKTC'ye gideceklere günlük 70+35 TL ödenebilecektir.

Gündelik 5 gün (yol hariç) :70,01X5 =350,05 TL
Konaklama bedeli (belge karşılığı) en çok: 35 X5 =175 TL
Son Düzenleme: 8 ay 7 saat önce yazan kuzey.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.330 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.