logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yabancı dil tazminatı ödeme başlangıç tarihi

Daha
8 ay 2 hafta önce #13317 yazan Fatihsolmaz
Merhaba, Personel 5 Eylül tarihinde YDS'ye girdi, sonuçlar 20 Eylülde açıklandı. bu personele ekim maaşında dil tazminatı ödendi. Bu uygulama doğrumudur, yoksa sınav 5 eylül tarihinde olduğu için Eylül maaşında da dil tazminatından faydalanmalımı. Yani ödeme için sınav tarihimi yoksa sınav sonucumu önemlidir.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13318 yazan nazli
Ybancı dil tazminatı ödenmesinde aylıklara ilişkin hükümler uygulanıyor ve yabancı dil bilgi seviyesini gösterir belgenin kuruma verilmiş olması gerekir. Bu nedenle 20 Eylül tarhinde açıklanan sınav sonucuna göre yapılacak ödemeye er erken izlen ay başında (15 Ekim) başlanacaktır.

Daha
8 ay 2 hafta önce - 8 ay 2 hafta önce #13321 yazan mağdur uzman
bana izleyen ayın 15inde ve "sınav günü tarihi itibariyle" ödeme yapmaya başlanmıştı.
Son Düzenleme: 8 ay 2 hafta önce yazan mağdur uzman.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13329 yazan nazli
Sınav sonucu belgelenmeden, sınav günü esas alınarak ödeme yapılmasının doğru olmayacağını düşünüyorum.

Daha
8 ay 1 hafta önce #13339 yazan mağdur uzman
SINAV SONUCUM BELGELENMİŞTİ TABİ Kİ

Daha
8 ay 1 hafta önce #13351 yazan nazli
Yabancı dil ödeneğinin ödenmesi aylıkların ödenmesi ile aynı olduğundan, belgeyi ibraz tarihini izleyen aybaşından ödenir diye düşünüyorum. Ayrıca, bu konuda net bir hükme rastlamadım

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.840 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.