logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Lisans tamamlama

Daha
8 ay 2 hafta önce #13289 yazan vatan0707
Arkadaşlar ben 657 ye tabi THS da teknisyen olarak görev yapmaktayım. aöf fot ve kam teknik önlisans bölümünden 2016 da mezun oldum şimdi 4 yıllık Teknik bir lisans bölümünde okumak istiyorum. Hangi 4 yıllık teknik bölümü okursam haklarımdan daha iyi yararlanırım acaba?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13293 yazan turanaga
Mühendislik, mimarlık, şehir plancılığı gibi bölümlerden dolayı zam ve tazminatlar daha yüksek olur. diğer teknik bilimlerde lisans eğitimi görürseniz yine zam ve tazminatlarınız artar.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13295 yazan vatan0707

turanaga yazan: Mühendislik, mimarlık, şehir plancılığı gibi bölümlerden dolayı zam ve tazminatlar daha yüksek olur. diğer teknik bilimlerde lisans eğitimi görürseniz yine zam ve tazminatlarınız artar.

Bu bölümler Aöf de varmı yoksa örgün öğretim mi okumalıyız. Aöf de varsa 3 sınıftan başlayabilirmiyiz?

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.