logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

DMK 71. MADDE

Daha
8 ay 3 hafta önce #13227 yazan Celil Akdoğmuş
2013 YILINDA DÜZ LİSE MEZUNU OLARAK KPSS İLE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ATANDIM. ŞUAN KAMU YÖNETİMİ ÖNLİSAN MEZUNU OLUP,BİLGİSAYAR İŞLETMENİYİM. 2004-2012 YILLARI ARSINDA İNŞAATLARDA ÇALIŞIP TAŞARONLUK YAPTIM. İNŞAATLA İLGİLİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN ONAYLI BOYA USTASI VE ISI YALITIM USTASI SERTİFİKAM VAR. BUNLARI 657 SAYILI DMK'NIN 71.Cİ MADDESİNE DAYANARAK, ÜST YAZIYLA KURUMUMA GÖNDERİP MEVCUT KADROMDAN YANİ GENEL İDARİ HİZMETLER SINIFINDAN TEKNİK HİZMETLER SINIFINA GEÇİŞ TALEBİNDE BULUNABİLİR MİYİM. TEKNİK HİZMETLER SINIFINA GEÇİŞ YAPARSAN HANGİ ÜNVAN VERİLİR.TEŞEKKÜR EDERİM

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 3 hafta önce #13229 yazan nazli
Teknik unvanlı kadrolar, bitirilen eğitim itibariyle atama yapılan kadrolardır. Lise mzeunlarının teknik hizmetler sınıfında görev alabilmesi ancak bitirdikleri lisenin meslek/teknik lise olması halinde mümkün olabilmektedir.
Öte yandan Teknik kadrolara atanabilmek için unvan değişikliği sınavına girilmesi gerekiyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Celil Akdoğmuş

Daha
8 ay 3 hafta önce #13234 yazan semazen
Sertifika teknik hizmetlerde bulunan bir kadroya atanmak için yeterli değil. yeterli olsa bile unvan değişikliği sınavına girmen lazım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Celil Akdoğmuş

Daha
8 ay 3 hafta önce #13247 yazan Celil Akdoğmuş
Çok teşekkürler. Allah yardımcınız olsun...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.494 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.