logo yeni siyah

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

yardımcı hizmetlilerde emekli maaşı

Daha
9 ay 2 hafta önce #13070 yazan halil7gs
Arkadaşlar merhaba ben yardımcı hizmetler sınıfındayım 4 yıllık yüksekokul mezunu 09/12/2001 girişli 15 yıllık engelli memurum ayrıca memur olmadan önce 01/01/1995 giriş ile 1600 gün ssk kaydım var görevde yükselme sınavına girdim büyük ihtimalle gih kadrosunda bir yere atanacağım ama bulunduğum şehirde değil bu kesin uzaklara gitmemde çok zor olacak benim için bu arada emekli olsam dedim kendi kendime emekli maaşımı internette SGK sayfasında hesapladım bu veriler ile hizmetli olarak emekli olmam ile memur olarak emekli olmam arasında neredeyse hiç fark çıkmıyor (HİZMETLİ OLARAK: 1618 TL maaş 27.000 TL ikramiye, MEMUR OLARAK: 1618 TL MAAŞ VE 29.000 TL İKRAMİYE) bu doğrumu yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum bilemedim, bu konuda bilgisi olan arkadaş var ise yardımlarını bekliyorum

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 2 hafta önce #13071 yazan papatya

halil7gs yazan: Arkadaşlar merhaba ben yardımcı hizmetler sınıfındayım 4 yıllık yüksekokul mezunu 09/12/2001 girişli 15 yıllık engelli memurum ayrıca memur olmadan önce 01/01/1995 giriş ile 1600 gün ssk kaydım var görevde yükselme sınavına girdim büyük ihtimalle gih kadrosunda bir yere atanacağım ama bulunduğum şehirde değil bu kesin uzaklara gitmemde çok zor olacak benim için bu arada emekli olsam dedim kendi kendime emekli maaşımı internette SGK sayfasında hesapladım bu veriler ile hizmetli olarak emekli olmam ile memur olarak emekli olmam arasında neredeyse hiç fark çıkmıyor (HİZMETLİ OLARAK: 1618 TL maaş 27.000 TL ikramiye, MEMUR OLARAK: 1618 TL MAAŞ VE 29.000 TL İKRAMİYE) bu doğrumu yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum bilemedim, bu konuda bilgisi olan arkadaş var ise yardımlarını bekliyorum

Sayın HALİL7GS,
Kazanılmış hak aylığı bakımından ilk dört derece dışındaki derecelerde bulunuyorsanız hizmetli ile memur emekli ikramiyesi arasında hiçbir farklılık bulunmayacaktır. İlk dört derecede bulunuyorsanız memurun ek göstergesi olacağı için emekli ikramiyeniz biraz farklı olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.354 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.