logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Programcı Kadrosunda Mühendislik Bitirmek KİT

Daha
9 ay 2 hafta önce #13055 yazan guneri07
Arkadaşlar merhaba, Kit kurum olan Toprak Mahsulleri Ofisinde programcı kadrosunda görev yapmaktayım. Geçen hafta Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdim. Diğer 657 programcı arkadaşlar gibi kazanımlarım olacak mı? Olmazsa ne gibi kazanımlarım olacak ? Dilekçe ile mi başvurmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim çünkü kurumda bu duruma vakıf birisi yok.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 2 hafta önce #13069 yazan osman1

guneri07 yazan: Arkadaşlar merhaba, Kit kurum olan Toprak Mahsulleri Ofisinde programcı kadrosunda görev yapmaktayım. Geçen hafta Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdim. Diğer 657 programcı arkadaşlar gibi kazanımlarım olacak mı? Olmazsa ne gibi kazanımlarım olacak ? Dilekçe ile mi başvurmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim çünkü kurumda bu duruma vakıf birisi yok.

Sözleşmeli pozisyonda çalışanlar hakkında zam ve tazminat ödemesi söz konusu olmadığından, Mühendislik Fakültesinden mezun olan programcı hakkında mühendis zam ve tazminatlarının uygulanması mümkün olmaz.

Daha
9 ay 2 hafta önce #13073 yazan guneri07
herhangi bir diplomadan farkı yok galiba ne saçma..Peki kitlerde de programcı kadrosu th oldu mu ? Bu konuda bir bilginiz var mı ?

Daha
9 ay 2 hafta önce #13075 yazan metinc
Sözleşmeli personelin devlet memurları gibi sınıfları bulunmuyor.

Daha
9 ay 2 hafta önce #13077 yazan guneri07
ben 2008 yılından önce göreve başladım bu durum bizim için de aynımı

Daha
9 ay 2 hafta önce #13078 yazan metinc
2008 yılında da 399 tabi personelin sınıfı yoktu.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.534 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.