logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Osym Uzman Yardimciligi Mulakati

Daha
10 ay 5 gün önce #12884 yazan Monsalve
Arkadaslar merhaba. Ben Osym'nin uzman yardimciligi mulakatina katilmaya hak kazandim. Kamuda ilk mulakat deneyimim olacak. Acaba mulakatta neler sorulur, dikkat edilmesi gereken seyler nedir? Kurumda calisan veya daha once Osym mulakatina girmis olan var mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 5 gün önce #12889 yazan osman1
Ben bir kaç kurumun uzman yardımcılığı mülakatına girdim. Bazı mülakatlarda ciddi ve zor sorular da soruluyor. Ama konu mülakat olunca, referans olmadan girilebilecek kurum sayısı sınırlı gibi.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Monsalve

Daha
3 ay 3 hafta önce #14386 yazan Gg34
Ben de şimdi sizinle aynı durumu paylaşıyorum. Mülakatınızda neler olduğunu paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.516 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.