logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Devlet kurumunda kaloriferci

Daha
10 ay 1 hafta önce #12865 yazan zengin25
Merhaba ben devlet kurumunda taseron olarak doğalgaz kalorifer yakicisiyim bize kadro çıkarmı

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 1 hafta önce #12867 yazan turanaga
Taşeronlar kadroya geçirilecek mi veya geçirilecekse nasıl geçirilecek, bu konularda henüz net bir durum yok gibi. Ben taşeronlara kadro vereceklerinden pek umutlu değilim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zengin25

Daha
10 ay 1 hafta önce #12868 yazan zengin25
Neden akp şimdi 300 bin taşeron kadro vericem diyor diğer 400 taşeron işçisi de 4 sene sonra seçimler için koz olarak bekletiyoryani 4 sene içinde taşeron diye bir şey kalmiyacak

Daha
10 ay 1 hafta önce #12869 yazan turanaga
Hayırlısı. inşallah taşeronların tamamına geciktirilmeden kadro verilir.

Daha
10 ay 1 hafta önce #12870 yazan zengin25
Merak ettiğim devlet kurumlarında taşeron olarak çalışan kaloriferci ler asıl işmi yardımcı ismi onu çözemedim Çünki devlet yardimci işler diye adlandırdığı işler güvenlik yemek temizlik işleri hiç kaloriferci diye geçmedi ama emsal olarak bazı devlet kurumlarında daha önce taşeron olarak çalışan kaloriferci ler kadroya alınmış

Daha
10 ay 1 hafta önce #12871 yazan osman1
O kurumun görmekte olduğu asıl işi yapan kişiler ile kurumun asıl işi olmayıp o işin yerine getirilmesine destek olan işleri yapan kişiler ayrılabilir atamalarda.
Taşerona kadro verilmesi konusu netleşirse, hangi şartlarda kimlerin kadroya geçeceği de belli olur. Belki tamamı, belki de az sayıda taşeron kadroya geçer.
Ama kalorifercilik işi, kurumun asli işi olarak görülmez sanırım.

Daha
10 ay 1 hafta önce #12872 yazan zengin25
Neden kaloriferci asıl iş olmuyor emsal olarak diğer kurumlarda kadrolu kaloriferci olarak çalışan var

Daha
10 ay 1 hafta önce #12873 yazan kuzey
asli iş, mesela eğitim kurumunda eğitim faaliyeti, sağlık kurumunda sağlık faaliyeti asli iş oluyor. okulda kalorifer işinde çalışan kişi o kurumun asli işinde çalışan personel sayılmıyor. o işle ilgili kadro varsa bile, bu o işin asli iş olmasını gerektirmez sanırım.
Zaten, kimlerin kadroya geçirileceği konusunda hükümetin kafasında bir şekillenme vardır. yakında belli olur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.540 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.