logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

2011 Bakanlar Kurulu Sözleşmeli Memur Kararı

Daha
10 ay 1 hafta önce - 10 ay 1 hafta önce #12846 yazan avangers01
Merhabalar 2011 yılındaki sözleşmeli memurların kadroya alınması kararı ile kadroya alınan memurlardan birisiyim. Bu yıl devlette 8. yılım doldu ve sicilim temiz olmasından dolayı kurumum personel işleri müdürlüğüne 1 kademe almam hususunda başvuruda bulundum. Ancak personel işleri müdürlüğü Sözleşmeli memur zamanındaki çalışma süremin memurluk süresinden sayılmadığını ve şuan 8 yıldır değil 5 yıldır memur olduğumu söyliyerek bu talebimi reddetmişlerdir. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İleri sürebileceğim kanun,yönetmelik vb..
Son Düzenleme: 10 ay 1 hafta önce yazan avangers01. Sebep: yanlış harf kullanımı

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 1 hafta önce #12847 yazan metinc
Sayın avangers01, 64 üncü maddedeki son sekiz yılın hesabında 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli statüde istihdam edilen personel ile farklı mevzuat hükümlerine tabi sözleşmeli, işçi gibi statülerde geçirilen süreler dikkate alınmamaktadır.

Konuyla alakalı bir DPB görüşüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/devlet-personel-baskanligi-gorusleri/kadro-hizmet-ve-intibak/5322-devlet-memurlari-kanunu-37-nci-ve-64-uncu-maddelerinin-uygulanmasi-hakkinda.html

Daha
10 ay 1 hafta önce #12850 yazan avangers01
yazdığınızdan benim böyle 1 kademe alamıyacağımı anlıyorum. yanılıyormuyum ?

Daha
10 ay 1 hafta önce #12851 yazan metinc
Ne yazıkki evet

Daha
10 ay 1 hafta önce #12854 yazan tılıspık
Arkaslar bizde 2010 da sozlesmeli olduk 2013 de kadro aldik bizdemi verilen 1 kademeyi alamiyoruz ?

Daha
10 ay 1 hafta önce #12855 yazan nazli
8 yıl disiplin cezası almayanların 1 kademe alması uygulaması 2011 yılından itibaren başlıyor. 2013'de memuriyete geçtikten sonra 8 yıl disiplin cezası almazsanız 1 kademe ilerlemesi alırsınız.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.405 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.