logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Programcıların özel hizmet tazminatı

Daha
10 ay 1 hafta önce #12825 yazan profiz
Fizik bölümü mezunuyum. İçişleri Bakanlığında programcı olarak çalışmaktayım. Konuyla ilgili sorulan sorulara verdiğiniz cevapları incelediğimde Özel hizmet tazminat oranının 1-4 dereceler arasında 130 olması gerektiğini anlıyorum. Ancak İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu yan ödeme cetvelinde Programcı (Matematikçi, İstatikçi) ibaresi olduğundan sadece istatistik ya da matematik bölümü mezunları için 130 uygulanıyor. Bu farklığı sebebi konusunda bilgilendiriseniz çok memnun olurum.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 1 hafta önce - 10 ay 1 hafta önce #12826 yazan scooby doo
1-4 derecede isen öht 130 alman lazım. yani benim düşünceme göre. Ama yine de papatya hanımın cevabına bakmak lazım.
Son Düzenleme: 10 ay 1 hafta önce yazan scooby doo.

Daha
10 ay 1 hafta önce #12829 yazan profiz
Cevabınız için teşekkür ediyorum.
http://personel.icisleri.gov.tr/ortak_icerik/personel/Yan%20Ödeme%20Cetvelleri%202015.pdf adresindeki cetveli inceleyebilrseniz sevinirim. Ordaki İstatistikçi,matematikçi ayrımını yine de anlamış değilim. Tekrar teşekkürler ...

Daha
10 ay 1 hafta önce #12831 yazan papatya
Sayın PROFIZ,
Yan ödeme cetveli o şekilde olmakla birlikte, yan ödeme ve tazminatlarınızın fizikçi için belirlenen düzeyde ödenmemesi durumunda, maliye Bakanlığının görüşünü de ileterek kurumunuzun bu durumu düzeltmesini isteyebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.336 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.