logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Belediyede Sözleşmeli memurun göreve başlaması

Daha
9 ay 3 hafta önce #12575

Arkadaşlar biri bildiğini söyleyip yardımcı olursa sevinirim. Belediye meclisi toplantısı 04.01.2016 pazartesi yapıldı ilk birleşimde çalıştırılacak sözleşmeli memurun ücretini belirledi. İkinci birleşim cuma günü yapılacak sözleşmeli memurun sözleşmesini ve girişini yapmak için birinci ve ikinci birleşimin görüşülüp imzalanmasını ve kaymakamlığa gitmesinimi beklememiz gerekiyor yoksa imzalayıp girişini yapabiliyormuyuz??

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
9 ay 3 hafta önce #12579

Belirlenen ücretlerin kesinlik kazanması için herhangi bir imza veya onay gerekiyorsa o imza ve onay olmadan işlem yapılmaz. Ücretin belirlenmiş olması ayrıca o belirlemeye ilişkin herhangi bir onay veya imza gerektirmiyorsa, artık belirlenen ücrete göre işlem yapılabilir.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.524 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.