logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

promosyon

Daha
3 yıl 2 ay önce - 1 yıl 5 ay önce #1214 yazan mesut
memur promosyonlarına ne oldu arkadaşlar cevapları alayım lütfen...
Son Düzenleme: 1 yıl 5 ay önce yazan Kül Tigin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1217 yazan osman1
Kurumlar bankalarla yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde toplu ya da belli dönemler itibariyle ödemeleri yapıyorlar diye biliyorum.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1220 yazan Çalkarakuş
Promosyonlarda artık genelde problem yaşanmıyor. Bilmediğimiz bir durummu sözkonusu ?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1245 yazan hemşire03
sayın yetkılım promosyon her kurumun ödeme yılı farklımı? ben promosyonla ilgili herhangi bir bilgim yok..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1248 yazan metinc

hemşire03 yazan: sayın yetkılım promosyon her kurumun ödeme yılı farklımı? ben promosyonla ilgili herhangi bir bilgim yok..

Ben yetkili değilim ama cevap vereyim evet her kurumun promosyon dönemi farklıdır.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1252 yazan Çalkarakuş
Başbakanlık genelgesi doğrultusunda, banka ile yapılacak anlaşma(promosyon) süreleri 2 yıldan az, 5 yıldan çok yapılamıyor. Kurumlarda bu süreleri kendileri belirlediği için her kurumun promosyon dönemleri farklı olabilir.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1334 yazan mesut
ben bu agustosta üniversiteye teknisyen olarak atandım fakat bize promosyon verilmedi..bununla ilgili olarak kimden bilgi almamız gerekir ne yapmalıyız

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1335 yazan Çalkarakuş
Banka ile kurum arasında yapılan anlaşmanın içeriğini bilgi edinme kanunu kapsamında kurumundan talep edebilirsin. Yapılan anlaşmanın içeriğinde, sonradan işe başlayan personele ödenip ödenmeyeceği hususunu anlaşmanın içeriğine koyuyorlar. Anlaşmaya göre hareket etmen gerekir, misal; sonra başlayanlar için ödenir diyorsa anlaşma, talep edebilirsin. Ödenmez diyorsa mahkemeye gitme şansın var, konuyla ilgili aşağıdaki haberi okumanızda fayda var.

http://memurunyeri.com/2012-08-19-15-32-43/ucret/4794-yeni-atanan-personele-promosyon-odenmedi.html
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Çalkarakuş.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1340 yazan jayjay
bununla ilgili bir dava vardı ama olumsuz sonuçlandı.çnkü eğer anlaşma metninde yoksa mahkemede haklı olarak sözleşmeye bakıor

Daha
3 yıl 2 ay önce #1343 yazan metinc
Peki bir çalışan sonradan işe girse tek başına promosyon anlaşması yapabilirmi :evil: :side: :woohoo:

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.426 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.