logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

teknisyen maaşı

Daha
11 ay 2 hafta önce #12428 yazan erdinç
papatya hanım merhaba ben şu anda milli eğitim müdürlüğünde 8/3 nden aile ve iki çocuk yardımı ile beraber 2650 tl teknisyen maaşı alıyorum hizmet birleştirme dilekçesi verdim ssk lı teknik hizmetlerimin işlenmesi ile 4/1 ine düşersem zam hariç maaşım ne kadar olabilir ortalama teşekkürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 2 hafta önce - 11 ay 2 hafta önce #12429 yazan papatya
Sayın Erdinç,
Hizmet sürenizi, asgari geçim indiriminde olacak artışı ve olası enflasyon farkı zammını dikkate almadigimizda, 8/1 teknisyen ile 4/1 teknisyen maaşı arasında 2016 yılı Ocak ayında görülecek fark 216 TL olacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 11 ay 2 hafta önce yazan papatya.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: erdinç

Daha
11 ay 2 hafta önce #12431 yazan erdinç
tesekkür ederim peki birde şunu sormak istiyorum maaş robotundan yaptığım hesaba göre 200 tl benim maaşım daha yüksek acaba bu mesleki harici 4 yıllık üniversite bitirmiş olmamdan mı kaynaklanıyor veya başka bir sebebimi var

Daha
11 ay 2 hafta önce #12432 yazan papatya
Sayın Erdinç,
Mesleki olmayan lisans mezuniyetinizin derece kademe dışında maaşınızı etkilememesi gerekir. Maaş ödemenizde herhangi bir hata olup olmadığı, maaş bilgilerinizin tam bilinmesi ile mümkün olabilecektir.

Daha
11 ay 1 hafta önce #12459 yazan erdinç
memuriyet 2008 sonrası. gih. iken hizmet birleştirme yapmıştım (daha önce bahsettiğim gibi yeniden hizmet değerlendirmesi yapacağım) sistem o sürenin 4/3 ünü almış hizmet süresi 12 yıl gözüküyor. derece 8/3 ü aile yardımı ve 2 çocuk yardımı var milli eğitim müdürlüğümaaş ne olabilir

Daha
11 ay 1 hafta önce #12460 yazan papatya

erdinç yazan: memuriyet 2008 sonrası. gih. iken hizmet birleştirme yapmıştım (daha önce bahsettiğim gibi yeniden hizmet değerlendirmesi yapacağım) sistem o sürenin 4/3 ünü almış hizmet süresi 12 yıl gözüküyor. derece 8/3 ü aile yardımı ve 2 çocuk yardımı var milli eğitim müdürlüğümaaş ne olabilir

Sayın ERDİNÇ,
Tam olarak hangi soruya cevap beklediğinizi anlayamadım. 2008 sonrası memuriyete girdiğinize, MEB'de teknisyen kadrosunda çalıştığınıza, eş yardımı aldığınıza, 2 çocuğunuzdan dolayı aile yardımı aldığınıza (çocukların yaşı bilinmiyor) ilişkin bilgilerin yanı sıra; memuriyet hizmetinizin ne kdar olduğu (değerlendirilen hizmetlerle birlikte) şu an hangi derece/kademede olduğunuz ya da olacağınız konusundaki bilgilere de gereksinim duyulmaktadır maaş hesabı için. Ayrıca maaşta 200 TL'lik bir farktan söz ettiğiniz için eksik bilgiyle maaş rakamı belirtmeyi uygun görmedim.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.