logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

araştırma görevlisi görev tanımı

Daha
11 ay 2 hafta önce #12413 yazan amele
araştırma görevlisi öğretim görevlisi olan doktorasını yapmakta olan birinin asistanlığını yapar mı? araştırma görevlisi projöktörü açma,yoklama alma, ödevleri okuma, sınav notlarını sisteme girme işlerini yapması mevzuata uygun mu?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 2 hafta önce #12414 yazan metinc
Bazı üniversiteler görev tanımlarını yapmış durumda. Sizin üniversitede akademik unvanların görev tanımları yapılmamış durumdamı?
Ayrıca, 2547 ye bakarsanız araştırma görevlisi "Araştırma görevlileri, yükseköğretim kurumlarında yapılan araştırma, inceleme ve deneylerde yardımcı olan ve yetkili organlarca verilen ilgili diğer görevleri yapan öğretim yardımcılarıdır." şeklinde tanımlanmış. Yetkili organlarca verilen ilgili diğer görevler tanımına her şey girebilir Aslında bahsettiğinizin bazı işler mesela projektör açma kapama gönüllü olarak yapılacak işlerdir. Zaten görev tanımı yapılsa bile bunlardan bahsedilmez.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.333 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.