logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

kyk sozlesmeli persobelin es durumu

Daha
1 yıl 2 gün önce #12374 yazan kamusevgi
Kyk ocak 2015den beri sozlesmeli yurt yonetim personeli olarak calisiyorum.Esim istanbulda ozel hastanede calisiyor.es durumundan tayin mumkun mü?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 2 gün önce #12375 yazan metinc
Sözleşmeli personelin eş durumu mazeretiyle yer değişikliği yapılması şöyle düzenlenmiştir:
"Personelin eş durumuna bağlı kurum içi yer değişikliği talebi; vizeli olduğu birimde fiilen en az bir yıl çalışmış olması, geçiş yapacağı hizmet biriminde aynı unvan ve niteliği haiz boş pozisyon bulunması ve kamu personeli olan eşin, kurum içi görev yeri değişikliği mümkün olmayan veya mevzuatı uyarınca zorunlu yer değiştirmeye tabi tutulan bir görevde bulunması kaydıyla yerine getirilebilir."
Yani bu şartlar sağlansa bile kurumun takdirinde bir olaydır.

Daha
11 ay 3 hafta önce #12412 yazan semazen
1 yıl bittiyse iyi bir referansla olabilir.

Daha
11 ay 3 hafta önce #12417 yazan kamusevgi
Kimsenin bi şey bildiği yok soruyorum tatmin edecek cvp yok.durumu insanlara izah edince yakından birini bulup evlenseydin ya diye cvp alıyorum.bu da benim sinirlerimi bozuyor.

Daha
11 ay 3 hafta önce #12418 yazan birgul
Eş seçimi sözleşmeli olmaya ya da memur olmaya bakmıyor ki. Kader kısmet işi. Size öyle söyleyenler nakil sorunu yaşarsa o an akıllarına gelir belki söylediklerinin ne kadar yanlış olduğu.

Daha
11 ay 3 hafta önce #12421 yazan feylesof

kamusevgi yazan: Kimsenin bi şey bildiği yok soruyorum tatmin edecek cvp yok.durumu insanlara izah edince yakından birini bulup evlenseydin ya diye cvp alıyorum.bu da benim sinirlerimi bozuyor.

metinc tayin için ne gerektiğini açıklamış, bence tekrar oku.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
11 ay 1 gün önce #12587 yazan kamusevgi
Okudum ama Kamu personel olan eş diyor benim esi ozel de calisiyor o yuzden zor

Daha
11 ay 1 gün önce #12592 yazan metinc
Özel sektör çalışanı ise tamamen kurumun insafına kaldın demektir.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.356 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.