logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

engelli memurum tayin hakkı

Daha
1 yıl 2 gün önce #12336 yazan tolga01
sayın değerli site editörlerim bir kaç sorum olacak size öncelikle meb de hizmetli kadrosunda engelli olarak görev yapmakdayım başka bir ilden engelli tayin hakkından memleketime geldim istediğim ilçeye geldim yalnız istediğim okula gelemedim haberim olmadan başka bir okula verilmişim ve ilçe müdürlüğüne sordum il den oraya verilmişsiniz artık 3 yıl sonra tayin hakkınız var o süreye kadar kadronuz orda başka yere sadece geçici görevle gidebilirsiniz dediler engelli tayin hakkıyla yazıda bir defaya mahsus istediği yere diyordu diye söyledim o istediği ile ilçeye dir evine yakın yer gibi olacak diye bir şey yok dediler sormak istediğim 3 yıl orda kadromun olması şartı varmıdır,kadrolar ilçe millieğitim müdürlüğündemi olur Okuldamı ,bana okulda olduğunu söylediler başka okula kadromu aldıramammı engelli tayin hakkı gerçekden söyledikleri gibimidir saygılarımla bilgilendiriseniz sevinirim teşekür ederim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 2 gün önce #12338 yazan osman1
Kadrolar okullara göredir ancak, sonuçta görevlendirmeyi milli eğitim müdürlükleri yapıyor. Ama, evin yanındaki okul mutlaka olacak diye bir kural da yok. boş kadrolara göre il/ilçe müdürlükleri gerekli ayarlamayı yapıyordur.
Engel durumunuz şimdi bulunduğunuz okula gidip gelmeye elvermiyorsa, bu durumu bir dilekçe ile okul müdürlüğü aracılığıyşla ilçe milli eğitim müdürlüğüne ileterek, geçici görevlendirmeyle de olsa evinize yakın okulda görev yapmanız sağlanabilir sanırım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.334 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.