logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Şube Müdürlüğüne Vekalet

Daha
1 yıl 1 hafta önce #12308 yazan h_k_yavuz
Merhabalar. Bir kurumda memur olarak görev yapıyorum. İl Müdürlüğü bünyesinde boş bulunan Şube Müdürlüğüne vekalet etmem isteniyor. Bu durumda Şube Müdürü maaşından ben de yararlanabilir miyim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 hafta önce #12311 yazan papatya

h_k_yavuz yazan: Merhabalar. Bir kurumda memur olarak görev yapıyorum. İl Müdürlüğü bünyesinde boş bulunan Şube Müdürlüğüne vekalet etmem isteniyor. Bu durumda Şube Müdürü maaşından ben de yararlanabilir miyim.

Sayın YAVUZ,

vekalet edilen bir kadroya ilişkin mali haklardan yararlanabilmek için, söz konusu kadroya asil olarak atanacaklarda aranan şartlara sahip olmanız ve atamanızın vekaleten atama şeklinde yapılması gerekir.

Ayrıntılı bilgisye ise aşağıda belirteceğim yazıdan ulaşabilirsiniz.
YAZI

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.329 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.