logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

nöbet usulleri

Daha
11 ay 1 hafta önce #12225

:( arkadaşlar merhaba. biz 4 eczacıyız. 3 eczacı sadece geceleri 1 eczacı da sadece gündüzleri eczanede calışacak şekilde bir çalışma sistemi sürdürüyoruz. 385 yatak olduğu söylenen bir hastanede gündüz tek eczacı olarak çok ama çok yıpranıyorum. diger 3 arkadaşım da sadece gece çalıştıkları için moralleri bozuk. Bu nöbet usule uygunmudur uygunsa neye dayanarak yapılmaktadır bu sistem nöbet sistemi değil bizce ayrıca 4 eczacı olan yerde 1 kişinin nöbet dışı bırakılması söz konusu olabilir mi bizler 657 ye tabii olduğumuza göre eczacı sadece gece çalıştırılarak gündüz mesaisinden men edilebilir mi bir gündüze gelen kişi normal mesaisini yaptığına göre nasıl nöbet uygulanabilir oluyor neye dayanarak acil cevaplarınınızı bekliyorum teşekkürler.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
11 ay 1 hafta önce #12226

Kamudaki eczacılar, serbest eczacılar gibi nöbet usulü mü çalışıyor?

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.536 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.