logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Harcırah

Daha
3 yıl 2 ay önce #1075 yazan Edirneden
Karsta çalışıyorum..

derece kademe 12/3 üm..

yardımcı hizmetler sınıfındayım..bekarım..

Karstan Edirne ye tayinim çıktığında ne kadar harcırah alırım..?

Kars Edirne arası 1680 km..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1084 yazan birgul
Yol masrafı: Kars – Edirne otobüs bileti ücreti
+
Yevmiye: 28,5 X 20 =
+
Yer değiştirme masrafı: 28,50 X %5 X 1680=
=
Toplam tutar
-
Binde 7,59 oranında Damga Vergisi kesilir.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1086 yazan Edirneden

birgul yazan: Yol masrafı: Kars – Edirne otobüs bileti ücreti
+
+
=
Toplam tutar
-

Teşekkür ederim..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1115 yazan NEDVED
ben geçen yıl haziranda 2012 2,5 saatlik yola 922 tl aldım.

tek kişi. aile varsa yani evli olsaydım 2,5 ila 3000 tl arası alıcakmışım diye duydum.

sen tek kişiysen 2 den aşağı almazsın diye düşünüyorum.evliysen daha fazla. artı 15 gün mehil müddetin olacak. karstasn ayrldığın gün yani kurumundan çıkış yaptığın güne 1 der 15 kadar sayarsın. 15. gün pazara denk geliyorsa 13. gün cuma işbaşı yapman lazım. :)

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1117 yazan Edirneden

NEDVED yazan: ben geçen yıl haziranda 2012 2,5 saatlik yola 922 tl aldım.

tek kişi. aile varsa yani evli olsaydım 2,5 ila 3000 tl arası alıcakmışım diye duydum.

sen tek kişiysen 2 den aşağı almazsın diye düşünüyorum.evliysen daha fazla. artı 15 gün mehil müddetin olacak. karstasn ayrldığın gün yani kurumundan çıkış yaptığın güne 1 der 15 kadar sayarsın. 15. gün pazara denk geliyorsa 13. gün cuma işbaşı yapman lazım. :)

birgül ün verdiği hesaba göre 3000 lira tutuyor..

hayırlısıyla tayinimizi yaptıralım..

mehil süresini de kullanırız:=)..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1118 yazan NEDVED
mümkündür. hayırlısı olsun. Amin.

Edirneden yazan:

NEDVED yazan: ben geçen yıl haziranda 2012 2,5 saatlik yola 922 tl aldım.

birgül ün verdiği hesaba göre 3000 lira tutuyor..

hayırlısıyla tayinimizi yaptıralım..

mehil süresini de kullanırız:=)..

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1206 yazan erdoqan87
Yol masrafı: Kars – Edirne otobüs bileti ücreti
+
+
28,5
+
=
Toplam tutar
-
( arkadaşlar 28,5x20= bunun yanında +bir yevmiye daha verilir yanı 28,5 lira)

Daha
3 yıl 2 ay önce #2095 yazan hasan28
Ben üniversitede çalışan aday memurum. Adaylık için alınan eğitim derslerimiz kasım ayında başlanacağı duyruldu. Ancak eğitim üniversitenin merkez kampüsünde veriliyor ben ise ilçe deki fakültede çalışıyorum. Gidiş geliş her gün 100km'lik yol var. Bizlere yolluk ödemesi hakkında bir kanun veya yaptırım varmı acaba. Kurumdan isteyebilmek için. Teşekkürler...

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #2097 yazan Fatihsolmaz
Eğitim ve seminer gibi durumlar için aşağıdaki kanun maddesine göre verilmesi lazım.

6245 sayılı Harcırah Kanunu yazan: Madde 37: Mesleki bilgilerini artırmak amacıyla memuriyet mahalli dışında açılan kurs veya okullara gönderilenlere, bu Kanuna göre geçici görev gündeliği verilir

[/i]

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Fatihsolmaz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #2135 yazan papatya

hasan28 yazan: Ben üniversitede çalışan aday memurum. Adaylık için alınan eğitim derslerimiz kasım ayında başlanacağı duyruldu. Ancak eğitim üniversitenin merkez kampüsünde veriliyor ben ise ilçe deki fakültede çalışıyorum. Gidiş geliş her gün 100km'lik yol var. Bizlere yolluk ödemesi hakkında bir kanun veya yaptırım varmı acaba. Kurumdan isteyebilmek için. Teşekkürler...

Sayın HASAN28,

Mesajınızda belirttiğiniz konuya ilişkin olarak, memurunyeri.com'da yer alan yazı ve yazıda söz edilen yargı kararından yararlanabileceğinizi düşünmekteyim. Bilgilerin yeterli gelmemesi durumunda, eksik kalan yerleri belirtmeniz halinde cevap yazabilirim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.362 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.