logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

eşit işe eşit ücret ve verilecek olan 1 derecenin etkis

Daha
1 yıl 3 ay önce #11836 yazan mahmut777
merhabalr 6/2 derece kademe de yardımcı hizmetler kadrosun da çallışan memurum.verilmesi muhtemel olan 1 derece ile 5/2 kademe derecesine yükselecegimi düşünerek eşit işe eşit ücret tablosuna göre ne kadar bir artış söz konusu olur

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 3 ay önce #11837 yazan mahmut777
ekgösterge 631.44

Daha
1 yıl 3 ay önce #11839 yazan papatya

mahmut777 yazan: merhabalr 6/2 derece kademe de yardımcı hizmetler kadrosun da çallışan memurum.verilmesi muhtemel olan 1 derece ile 5/2 kademe derecesine yükselecegimi düşünerek eşit işe eşit ücret tablosuna göre ne kadar bir artış söz konusu olur

Sayın MAHMUT777,

YHS kapsamındaki bir personelin (özel hizmet tazminatı alan) 6/2'den 5/2 ye yükselmesi durumunda aylık net maaşı 2015 yılı ikinci altı ayında geçerli olan rakamlara göre 8 TL artar.

YHS personelinin ek göstergesi bulunmadığından, ek göstergeden söz eden ikinci mesajınız konusunda herhangi bir değerlendirme yapamadım.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 3 ay önce #11843 yazan mahmut777
mümkünse bir soruma daha cvp istiyorum.10 yıldır cezaz kurumunda aşçı olaak çalışıyorum yüksekokul mezunuyum.ve konumumdan menun degilim.görev degiştirmek istiyorum.baglı bulundugum bakanlık bünyesinde yada başka bir kurumda farklı bir ünvanda çalışmak istiyorum.ne yapabilirim.nasıl ve nereye başvurabilirim

Daha
1 yıl 2 ay önce #11845 yazan metinc

mahmut777 yazan: mümkünse bir soruma daha cvp istiyorum.10 yıldır cezaz kurumunda aşçı olaak çalışıyorum yüksekokul mezunuyum.ve konumumdan menun degilim.görev degiştirmek istiyorum.baglı bulundugum bakanlık bünyesinde yada başka bir kurumda farklı bir ünvanda çalışmak istiyorum.ne yapabilirim.nasıl ve nereye başvurabilirim

Aşçı unvanı ile aynı hizmet grubundaki başka bir unvana sınavsız olarak atanman mümkündür. Ancak bunun için kurumunu ikna etmen gerekir. Ancak farklı bir hizmet grubundaki unvana atanmak için başka bir kurumda olsa görevde yükselme sınavına girmen gerekir. Ayrıca teknik öğrenim gerektiren unvanlara atanmak içinde unvan değişikliği sınavına girmen gerekir.

Daha
1 yıl 2 ay önce #11846 yazan h_k_yavuz
Benim soruma da cevap verirseniz sevinirim. Ben 5/1 derece ve kademede kyk da yurt yönetim memuru olarak görev yapıyorum. 1 derece verilince maaşımda ki artış ne olur acaba. ek gösterge ve özel hizmet tazminatım artar mı?

Daha
1 yıl 2 ay önce #11847 yazan papatya

h_k_yavuz yazan: Benim soruma da cevap verirseniz sevinirim. Ben 5/1 derece ve kademede kyk da yurt yönetim memuru olarak görev yapıyorum. 1 derece verilince maaşımda ki artış ne olur acaba. ek gösterge ve özel hizmet tazminatım artar mı?

Sayın YAVUZ,
Yükseköğrenim mezunu Yurt Yönetim Memuru olarak 15 Ocak 2016 tarihinde 1 derece aldığınızda, aynlık net maaşınız 142 TL artacaktır. Bu artış ek ödeme oranınızın 90'dan 100'e ek göstergenizin de 0'dan 800'e çıkmasından kaynaklanacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.