logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

okullarda maaş, ekders ve tazminat gibi özlük işlemleri

Daha
1 yıl 1 ay önce #11790

Selam arkadaşlar. Ben bir konuda sizlerden bilgi almak amacıyla konuyu açtım. ilköğretim okullarında maaş ek ders ve tazminat gibi özlük ödemelerinin milli eğitim müdürlüklerinin yapması gerektiğini öğrendim. Maliye Bakanlığının 2006 yılında Say2000 sistemine geciş yaptığından okullardan tahakkuk amirliği alınmıştır ve tüm özlük ödemelerinden milli eğitim müdürlükleri sorumludur deniliyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bilgisi olan arkadaşlar kanun maddesinin tarih ve sayısını yazabilirlerse sevinirim. Allah'a emanet olun.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
1 yıl 1 ay önce #11792

hangi öğretmenin izinli veya raporlu, hangisinin derse girdiğini, hangisinin girmediğini, ilçe milli eğitim takip etmez. Okul idaresi takip eder kbs ye girersiniz bankaya mail atarsınız ve evrakları ilçeye gönderirsiniz ilçede onaylar


:)

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 1.035 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.