logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

HİZMET BİRLEŞTİRMESİ HK.

Daha
1 yıl 3 ay önce #11636 yazan eckgs05
Cezaevinde sağlık hizmetleri sınıfında psikolog kadosunda çalışmaktayım . yenı memurum asaletimin onaylanmasına 7 ay var.
geçmiş donemlerde psikolog olarak değil fakat farklı yerlerde sigortalı olarak çalıştım . (kurum sahibi ve kaportacı da ) 2008 den bu yana..
hızmet bırleştirmesi yapabilirmiyim ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 3 ay önce #11644 yazan papatya

eckgs05 yazan: Cezaevinde sağlık hizmetleri sınıfında psikolog kadosunda çalışmaktayım . yenı memurum asaletimin onaylanmasına 7 ay var.
geçmiş donemlerde psikolog olarak değil fakat farklı yerlerde sigortalı olarak çalıştım . (kurum sahibi ve kaportacı da ) 2008 den bu yana..

Sayın ECKGS05,

Memuriyete girmeden önce ya da memuriyetten ayrılarak özel sektörde geçirdiğiniz hizmet sürelerinden sağlık hizmetleri kapsamında olmayanlar, sağlık hizmetleri sınıfında bulunmanız nedeniyle memuriyet hizmetinizde değerlendirilmeyecektir.
Öte yandan, prim ödemek suretiyle geçirmiş olduğunuz özel sektör hizmetlerinin sosyal güvenlik mevzuatı kapsamında değerlendirilmesi mümkün olabilecektir. Kurumunuza söz konusu hizmetleri bildirdiğinizde, kurumunuz sgk ile iletişime geçerek bu birleştirmeyi yapabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 3 ay önce #11645 yazan papatya

eckgs05 yazan: Cezaevinde sağlık hizmetleri sınıfında psikolog kadosunda çalışmaktayım . yenı memurum asaletimin onaylanmasına 7 ay var.

Sayın ECKGS05,

Memuriyete girmeden önce ya da memuriyetten ayrılarak özel sektörde geçirdiğiniz hizmet sürelerinden sağlık hizmetleri kapsamında olmayanlar, sağlık hizmetleri sınıfında bulunmanız nedeniyle memuriyet hizmetinizde değerlendirilmeyecektir.
Öte yandan, prim ödemek suretiyle geçirmiş olduğunuz özel sektör hizmetlerinin sosyal güvenlik mevzuatı kapsamında değerlendirilmesi mümkün olabilecektir. Kurumunuza söz konusu hizmetleri bildirdiğinizde, kurumunuz sgk ile iletişime geçerek bu birleştirmeyi yapabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 3 ay önce #11651 yazan eckgs05
ilginiz ve cevabınız için teşekkür ediyorum ..

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.325 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.