logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kur-An Kursu öğreticisi yeni yasaya göre geri ödemeli o

Daha
1 yıl 4 ay önce #11528 yazan lixt
Anlaşmalı Kur-An Kursu öğreticisi 2011'lerdeki bir yasaya göre geri ödemeli aldığı parayı,tekrar ödedikten sonra faiziyle beraber geri alabilir mi yani yeni yasaya göre ödememesi gerekirken ödemiş biri parasını geri alabilir mi ? Neler Yapılmalı ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #11529 yazan metinc
Hangi yasadır o? geri ödemeli para nasıl alıyor? niye tekrar ödüyor, neden tekrar geri alıyor? Açıklık getirmen lazım bu konularaki yorum yapabilelim

Daha
1 yıl 4 ay önce #11530 yazan lixt
Üzgünüm bende tam olarak konuya vakıf değilim,bilgisayardan anlamayan birisi için forumlarda araştırıyorum.Durum kısacası şöyle belli bir miktar para almış öğretici olduğu için fakat geri ödemeli,sonra zamanı gelince faiziyle geri ödemiş,ama sonradan duymasına göre emsal kararı mı neymiş benim de öğrenmek istediğim kısım bu işte,bu karara göre geri alabilirmiş ödediği parayı olaylar bundan ibaret.Umarım bizim ne yapmamız gerektiğini bulursunuz.

İyi Forumlar.

Daha
1 yıl 4 ay önce #11531 yazan metinc
Geri ödemeli para alması diye birşey hiç duymadım. Bunda bir yanlışlık var.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.