logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurum amiri ile tartisma ?

Daha
1 yıl 4 ay önce #11449 yazan tılıspık
Kurumda muhendisin biri ile tartistim kurum amiride onunla tartistim diye beni kurumun baska bi birimine gonderiyor ne yapabilirim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #11450 yazan osman1
Amirler, memurların kurum içerisindeki yerlebelli bir gerekçeye dayanarak ya da gerekçesiz değiştirebilmektedirler. Yapılan değişiklik memur için bir şekilde hak kaybına neden olmuşsa açılacak davalarda bunun iptali mümkün olabiliyor. Ancak aynı yerde aynı unvala başka bir birime gönderilen memurların, yapılan işin meslekle uyuşmaması gibi durumlar hariç, bu şekilde görevlendirilmesi uygun görülebilmektedir.

Yine de tercih etmeniz durumunda, sizi başka birime gönderen amirin daha üstü olan amire şikayette bulunarak durumun düzeltilmesini de isteyebilirsiniz. Bu da sizi sıkıntıya sokar mı düşünmeniz gerekir.

Daha
1 yıl 4 ay önce #11451 yazan scandisk
Dava açma yolunu deneyebilirsin ama en kolay yol genelde siyasilere ulaşarak sorunu çözmek olabilir.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.310 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.