logo yeni siyah

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEMUR MAAŞININ BANKA YERİNE POSTANEYE YATIRILMASI

Daha
1 yıl 8 ay önce #10908 yazan aslan35
657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA TABİ ASİL VE KADROLU DEVLET MEMURUYUM. HALEN ÇALIŞMAKTA OLDUĞUM KURUM MEMUR MAAŞLARI İÇİN İHALE YAPARAK EN ÇOK BANKA PROMOSYONUNU HANGİ BANKA VERİYORSA O BANKAYA MEMUR MAAŞLARININ YATIRILMASI İÇİN İHALE YOLU İLE O BANKAYA VERİYOR.BU KONUDA BENİM İTİRAZIM VAR ÇÜNKÜ İLGİLİ BANKANIN BENİM MAAŞIMI NE YAPTIĞI BELLİ DEĞİL BİLİNMİYOR BU NEDENLE BEN MAAŞIMIN POSTANEYE YATIRILMASI İÇİN ÇALIŞTIĞIM KURUMA BAŞVURUDA BULUNSAM OLUMLU SONUÇ ALABİLİR MİYİM?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10910 yazan scandisk
Alabileceğini sanmıyorum.

Daha
1 yıl 8 ay önce - 1 yıl 8 ay önce #10911 yazan osman1
Kurum A bankasıyla anlaşmış personel maaşını oraya yatırıyor. Siz de bu bankada hesabınız olsun istemiyorsunuz ve B bankasında hesabınız var. Kurumunuza başvururda bulunursanız, kurumunuz durumu anlaşmalı olduğu A bankasına iletir ve tüm personelin maaşı öncelikle A bankasına yatırılır ve maaş ödeme günü kurumun A bankasına verdiği talimata göre sizin maaşınız B bankasındaki hesabınıza aktarılır.

Benzer bir durumu bir tanıdığım yaşamıştı.
Son Düzenleme: 1 yıl 8 ay önce yazan osman1 .

• Bülent89
  • Bülent89 Kullanıcısının Avatarı
  • Ziyaretçi
1 yıl 8 ay önce #10912 yazan Bülent89
evet doğru talimatla başka bankaya eft yapılır ama mmaş günü cumartesi veya pazara dek gelirsa pazartezigünü talimat verdiğiniz hesaba maaşınız geçer unutmayın ki haftasonu bankalar arası eft olmaz

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.