logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Programcı Kadrolular

Daha
1 yıl 8 ay önce #10798 yazan zulfer
4 yıllık İşletme mezunuyum ve 1995 yılında aldığım Bilgisayar Programcı Sertifikam (460) saatlik var, Fakat Sertifikada Hangi programlama dillerini gördüğümüz yazmıyor, Unvan değişikliği sınavına girerken bunu ispatlamaya gerek varmı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10800 yazan keremcem
Hangi sınav için sorduğunu bilmiyorum ama genel olarak, programcılık için MEB onaylı sertifika dışında dil yada işetim sistemi bildiğini belgelemeni isteyebilirler. Tabi bu durumda sıkıntı yaşarsın.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10803 yazan zulfer
Anlayamadığım programlama sertifikası zaten programlama dili bilmeyene verilmez. sınav soruları bu yöndedir. Birde ayrıca sertifika almadan önce program yazıp verdik. 10 aylık bir kurs sürecinden bahsediyorum. Ama şimdi 2 ayda alabiliyormuşsun sertifikayı.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10806 yazan keremcem
herşeyin suyu çıktığı gibi bununda suyu çıktı.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.394 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.