logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

VHKİ İKEN ŞEF OLANLARIN DAHA YÜKSEK MAAŞ ALMASI

Daha
1 yıl 8 ay önce #10763 yazan erdal1837
26/02/2015 tarihli yazınızda VHKİ olarak görev yapmış şeflerin dah yüksek maaş aldığı konusunda haber yayınlanmıştır. ben SGK da VHKİ iken 2015 yılında şef oldum. yan ödeme tutarı 2250 den 700 e düştü ve maaşımda bu nedenle düşüş oldu. daha önce vhki olan şeflerin daha yüksek maaş almaları ile ilgili bu haberi personel servisimize gösterdim.ancak öyle birşey olmadığını söylediler. bu konuda ne yapabilirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10764 yazan kemal cebi
Yan ödeme kararnamesi eki 1 sayılı cetvel A genel idare hizmetleri bölümü son fıkrasında hüküm vardı galiba bu konuda. Onu bulup göstermeyi deneyin bence.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10765 yazan Fatihsolmaz
Yan ödeme kararnamesinin I sayılı cetvelin Not 3/d'ye göre şef olmadan önce VHKİ olarak görev yapmış personele Not 3/b - 3/c'ye göre(750 temininde güçlük, 500 iş riski zammı puanı) verilebilir. Verilir demiyor verilebilir diyor, neye göre verilir neye göre verilmez bilmiyorum. Kurumunuzda şef olup bu yan ödemeleri alan personel varmı. Bizim kurumda bu durumda olan şefler bu yan ödeme puanlarından yararlanıyor.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10766 yazan metinc
Öncelikle Fatihsolmaz'ında belirttiği ilgili hükmü yazıp dilekçe ile başvurun. Sonrasında yol haritası çizilir. Bu gibi durumlarda kurumların verdikleri sözlü cevaplar ile yazılı cevaplar birbirini tutmayabiliyor. Yani dilekçe olunca daha ciddi cevap alırsınız.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10777 yazan zebani
Şef vhki yazısı nerdeydi acaba?

Daha
1 yıl 8 ay önce #10781 yazan metinc

zebani yazan: Şef vhki yazısı nerdeydi acaba?

Burada

Daha
1 yıl 7 ay önce #11155 yazan erdal1837
arkadaşlar kuruma yazılı olarak başvurdum ilgili yan ödeme kararnamesine istinaden yan ödeme puanlarımın arttırılmasını istedim ancak red cevabı geldi.tabi bu red cevabı bana süpriz olmadı çünkü ben sosyal güvenlik kurumunda çalışıyorum...
bana cevap yazan ve bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum

• Bülent89
  • Bülent89 Kullanıcısının Avatarı
  • Ziyaretçi
1 yıl 7 ay önce #11156 yazan Bülent89
kurumlar maliye ve dpb na görüş sorsa maliye yük getirir diye bir kılıf bulur yapmaz mahkemeye gitsen ne olur bilemem
mantık şu çalışana ne verilirse kabul eder

Daha
1 yıl 6 ay önce #11167 yazan zebani
Devlet personele ve maliyeye dilekçe ile görüş sor, işini kuruma bırakma.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.389 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.