logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

derece kademe

Daha
1 yıl 8 ay önce - 1 yıl 8 ay önce #10758 yazan cem06
04.05.2005 yılında lise mezunu 4/b li teknisyen olarak göreve başladım 2006 yılı şubat ayında 2 yıllı teknik böülümü bitirdim 2011 agustos ayında kadro aldım. 2015 yılı haziran ayında 4 yıllık açıkögretim böülümünden mezun olacağım şuan 6/3 yüm 4 yıllık fakülteyi bitirdiğim zaman derece kademem ne olur
Son Düzenleme: 1 yıl 8 ay önce yazan cem06.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10772 yazan papatya

cem06 yazan: 04.05.2005 yılında lise mezunu 4/b li teknisyen olarak göreve başladım 2006 yılı şubat ayında 2 yıllı teknik böülümü bitirdim 2011 agustos ayında kadro aldım. 2015 yılı haziran ayında 4 yıllık açıkögretim böülümünden mezun olacağım şuan 6/3 yüm 4 yıllık fakülteyi bitirdiğim zaman derece kademem ne olur

Sayın CEM06,

Mesajınızda Lise bitirme tarihiniz ve ilave kademe ilerlemesi alıp almadığınız konusunda bilgi yer alamdığında şu an bulunmanız gereken seviye konusunda değerlendirme yapamadım. Ancak, teknik olmayan bir alanda lisans eğitimini tamamladığınızda derece ve kademenizin değişmeyeceğini söyleyebilirim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 8 ay önce #10776 yazan cem06
lis emezuniyet tarihim 14.06.2002 anadolu lisesinden 1 kademe aldım(liseyi 4 yıl okudum) başkada almadım

Daha
1 yıl 8 ay önce #10788 yazan papatya

cem06 yazan: lis emezuniyet tarihim 14.06.2002 anadolu lisesinden 1 kademe aldım(liseyi 4 yıl okudum) başkada almadım

Sayın CEM06,
Verdiğniz bilgilere göre, Teknik olmayan bir lisan eğitimi tamamalamanız sonrasında, mevcut derece ve kademenizde herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Çünkü Teknikerin (2 yıllık yükseköğrenim mezunu) memuriyete girişi 9/2'den, teknik olmayan lisansiyerin memuriyete girişi 9/1'den olmaktadır. Memuriyet başlangıç seviyesi daha geride olan bir eğitimden dolayı, mevcut durumda ilave derece/kademe ilerlemesi yapmanız söz konusu olmayacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.506 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.