logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

YARDIM

Daha
1 yıl 10 ay önce #10377 yazan aydinx
MERHABALAR,
2015-3 MART ATAMASINDA SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI BİR HASTANEYE MEMUR OLARAK ATANMIŞTIM ANCAK. ÖZEL NEDENLERDEN DOLAYI BAŞLAMAMIŞTIM GÖREVE VE NİSAN AYINDA FERAGAT DİLEKÇESİ VERMİŞTİM. ANCAK ÇKYS SİSTEMINDEN SORGULAMA YAPTIĞIMIZDA ATAMA İPTAL TARİHİM 25/07/2014 OLARAK GÖRÜNÜYOR. YANİ DİLEKÇE TARİHİNDEN 3 AY SONRA. DURUMU DÜZELTMEK İÇİN NE YAPABİLİRM.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 10 ay önce #10379 yazan keremcem
anlatımına göre hata kurumda görünüyor, dolayısıyla düzeltecek olanda kurum. Onlara başvurman lazım

Daha
1 yıl 10 ay önce #10384 yazan sirine
Merhba arkadaşalr ben bi üni.de döner sermaye labında kimyagerim.Ancak döner sermaye kendini çeviremediği sebebiyle alamıyoruz.Benim sorum şu analize imza attığım takdirde döner sermaye alma hakkım varmıdır kanunda geçerli mi

Daha
1 yıl 10 ay önce #10387 yazan nazli

sirine yazan: Merhba arkadaşalr ben bi üni.de döner sermaye labında kimyagerim.Ancak döner sermaye kendini çeviremediği sebebiyle alamıyoruz.Benim sorum şu analize imza attığım takdirde döner sermaye alma hakkım varmıdır kanunda geçerli mi

Döner sermaye dönmüyor diye ödeme yapılmaması olmaz diye biliyorum. Çünkü diğer kurumlara verilen ek ödemeden az olmayacak şekilde, döner sermaye ödenen kurumlarda da sabit döner sermaye ödenmesi ggerekiyor. Döner sermaye dönmüyorsa memur mağdur edilecek değil ya, devlet bir şekilde karşılamalı açığı.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.