logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Derece hakkında bilgi verecek olan varmı??

Daha
1 yıl 11 ay önce #10120 yazan Burcu3413
Arkadaşlar yeni atandım ve derecemde 13-6 yazıyor. Üniversiteye memur kadrosunda atamam yapıldı. Bu derecelere ınternetten baktıgımda böyle bir derece göremedim nedir ne değildir benim maaşım ne kadarolur bilen varsa yanıtlayabilirmi. Şimdiden teşekkürler...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce - 1 yıl 11 ay önce #10121 yazan nazli

Burcu3413 yazan: Arkadaşlar yeni atandım ve derecemde 13-6 yazıyor. Üniversiteye memur kadrosunda atamam yapıldı. Bu derecelere ınternetten baktıgımda böyle bir derece göremedim nedir ne değildir benim maaşım ne kadarolur bilen varsa yanıtlayabilirmi. Şimdiden teşekkürler...

13/6 demek, aylık derecenin 12/3 e denk geldiği anlamına da gelir. Lise mezunu iseniz 13/3, meslek lisesi mezunu iseniz 12/2 olmasi gerekir. Mezun oldugunuz okul turune göre derece kademeniz ve maaşınız değişir.
Son Düzenleme: 1 yıl 11 ay önce yazan nazli.

Daha
1 yıl 11 ay önce - 1 yıl 11 ay önce #10124 yazan metinc
yan yan gitmişsin. Muhtemelen alttaki derecede boş kadro yok veya kadro dereceni düzeltmemişler. Senin açından mali olarak bir kayıp sayılmaz şimdilik muhtemelen düzeltirler.
Gerçi yeni atandınsa nasıl 13/6 oluyorsun? lise mezunu olsan en az 3 yıl çalışmış olman lazım.
Son Düzenleme: 1 yıl 11 ay önce yazan metinc.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10153 yazan scandisk
personel biriminin hatası. daha doğrusu işini ihmal etmesi, yoksa 12 ye inmen lazım.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.