logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

ücretlendirme hk.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10090 yazan orionserra
bugün telefonla bilgi almak için kocaeli tarım il müdürlüğünün kaptan ilanı için bilgi aldım 4b sözleşmeli kaptan alımı.Ücreti sorduğum da 1400 tl söylendi , bu ücreti kurum neye göre belirliyor acaba ve 1400 tl haricinde anladığım kadarı ile herhangi bir ücret verilmiyor.İşe alırken kaptan kadrosu ile alacaklar görev olarak da galiba bunun dışında herhangi bir ünvanla atayamazlar galiba .
Cevap verirseniz teşekkür ederim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #10094 yazan Kül Tigin
Sayın orionserra
4/B sözleşmeli personel ücretleri Maliye Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı tarafından belirlenmektedir. Sözleşmeli personele sözleşme ücreti dışında unvanlar göre belirlenen oranlarda ek ödeme verilmektedir. Kaptan pozisyonu için sınava girer ve kazanırsanız başka bir unvandaki pozisyona atanmanız söz konusu olamaz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 11 ay önce #10095 yazan orionserra
Sayın Kül Tigin
Cevabınız için teşekkür ederim , peki bir sorum daha olacak , ben kaptan ünvanı nı alacağı ücreti gösteren bir tablo veya ücret bulamadım sadece 5393 sayılı kanuna göre olan bir liste var oda yanlış değillse belediyelerde çalışanlar için uygulanıyor galiba, sizin bildiğiniz bir ücretlendirme standartı var mı .

Daha
1 yıl 11 ay önce #10096 yazan Kül Tigin
Maliye Bakanlığı veya Devlet Personel Başkanlığı 4/b sözleşmeli personelin unvan bazında ücretlerini yayınlamıyor. Ancak mahalli idareler için yayınlanan ücret skalası size bir fikir verebilirse de dediğiniz gibi mahalli idarelere özgü rakamlardır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 yıl 11 ay önce #10110 yazan osman1
2015 yılı ilk altı ayı için 4/B personele ödenebilecek sözleşme ücretinin tavanı 3.870,06 TL olarak belirlendi. Unvanlara ve kurumlara göre personel ile farklı ücret rakamları belirlendiğini biliyorum. Ayrıca, sözleşmeli personele ek ödeme verilirken, bazı kurumlar özel düzenlemeleriyle bu tavan ücretin 4-5 katıına kadar ücret ödemesi yapabiliyorlar.

Sözleşme imzalarken kurumla personel arasındaki ilişki, personele duyulan ihtiyaç, o alanda işe girmek isteyen personel sayısı gibi husuların, sözleşmeye yazılacak ücret üzerinde etkisi de olabilir diye düşünüyorum.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10111 yazan orionserra
Bu ünvanla giren biri teknik hizmet sınıfından mı sayılıyor

Daha
1 yıl 11 ay önce #10112 yazan nazli

orionserra yazan: Bu ünvanla giren biri teknik hizmet sınıfından mı sayılıyor

4/B sözleşmeli personelin hizmet sınıfı ayrımı yok. ama yapılan iş teknik hizmet kapsamında değerlendiriliyor. 4/B sözleşmeli kaptan kadroya geçirildiğinde Teknik Hizmetler Sınıfındaki Kaptan kadrosuna atanıyor.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10113 yazan orionserra

nazli yazan:

orionserra yazan: Bu ünvanla giren biri teknik hizmet sınıfından mı sayılıyor

4/B sözleşmeli personelin hizmet sınıfı ayrımı yok. ama yapılan iş teknik hizmet kapsamında değerlendiriliyor. 4/B sözleşmeli kaptan kadroya geçirildiğinde Teknik Hizmetler Sınıfındaki Kaptan kadrosuna atanıyor.

Anladım cevabınız için teşekkür ederim.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10139 yazan orionserra
Bu kurum da memur kadrolu veya sözleşmeli maaşlarının son durumu hakkın da bilgisi olan varm ı arkadaşlar

Daha
1 yıl 11 ay önce #10141 yazan kemal cebi
kurumlarda kadrolu personelin maaşları aynı hemen hemen. unvan bazında sorman lazım maaşı

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.514 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.