logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

maaş düşüklüğü

Daha
1 yıl 11 ay önce - 1 yıl 11 ay önce #10050 yazan meltem
Benim bir sorum daha vardı ona cevap alamadım. Ben tayınle farklı bir şehirden farklı bir kuruma tayin oldum. Bu durumda özlük haklarımızda mesela (özel hizmet tazmınatı, yan ödeme, ek ödeme,kıdem aylık tutar, emeksan kurum, vs ) bir cok kalemde düşüşler var. Tayin durumunda hangi özluk haklarımız degısır.. Yenı kurumumda bu ay başladım. Unvanım aynı.
Son Düzenleme: 1 yıl 11 ay önce yazan meltem.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #10051 yazan zebani
bildiğim kadarıyla, özel hizmet tazminatı, yan ödeme değişebilir. kıdem, ek ödemenin değişeceğini sanmıyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: meltem

Daha
1 yıl 11 ay önce #10053 yazan meltem
Başka önlisans mezunu programcı arkadaşlar maaşlarını ve derece kademelerını burda paylaşabılırler mi? Ve bu konu hakknda ayrıntılı bılgı sahıbı arkadaşlar lütfen bilgilerini paylaşabilirler mi?

Daha
1 yıl 11 ay önce #10054 yazan metinc
Naklen atama sonrasında ilk aldığın maaş için sorunun varsa, onun hesaplanması normal maaştan farklı olabilmektedir. Özellikle naklen atamalarda mahsuplaşma nedeniyle problem çıkıyor. O yüzden yeni kurumunuzda alacağın ikinci maaşı dikkate almanı öneririm. Sitede naklen atama sonrası alınan maaşla ilgili bir yazı vardı arama çubuğundan ulaşabilirsin. İstersen o yazıyı bir oku.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: meltem

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.455 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.