logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Programcı ile Çözümleyiciler ne kadar alırlar

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9703 yazan fatihk
Merhaba yeni üyelik yaptım foruma,
Ben mühendisim ve başlıkta belirttiğim kadrolara başvurmak istiyorum. Alacağım ücret nasıldır? Teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9704 yazan papatya

fatihk yazan: Merhaba yeni üyelik yaptım foruma,
Ben mühendisim ve başlıkta belirttiğim kadrolara başvurmak istiyorum. Alacağım ücret nasıldır? Teşekkürler.

Sayın FATİHK,
Mühendis olarak Progracı veya Çözümleyici kadrosynda görev almanız durumunda, hakkınızda mühendisler için belirlenen zam ve tazminatların uygulanması durumunda aylık net ücretiniz 2.722,54 TL olacaktır. Bu rakama, kalkınmada öncelikli yörelerde çalışanlara verilen ek ödeme dahil değildir. Ayrıca, hesaplama bekar ve çocuksuz personele göre yapılmıştır. 2014 yılında geçerli olan bu rakam 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren artacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9707 yazan fatihk
Peki görevde yükselme durumu var mı? Ya da daha sonra mühendis kadrosuna geçilebilir mi?
Teşekkürler.

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9708 yazan papatya

fatihk yazan: Peki görevde yükselme durumu var mı? Ya da daha sonra mühendis kadrosuna geçilebilir mi?
Teşekkürler.

Sayın FATİHK,
Görev yapacağınız kurumun hizmet ihtiyaçları çerçevesinde varsa boş mühendis kadroları için unvan değişikliği sınavı açması da mümkündür. Açılacak unvan değişikliği sınavında başarılı olmanız durumunda mühendis unvanlı kadroya atanmanız söz konusu olabilir.

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9733 yazan ttemur
sayın papatya,
Ben Çözümleyici olarak çalışıyorum.Bu unvanda iken ek özel hizmet tazminatı alabilir miyiz?Seyyar görev tazminatı alıyoruz bu arada.Ek özel hizmet tazminatı alabilirsek neye göre ödeme yapılacak?bu ödeme eğitim durumuna göre mi yoksa kadro unvanına göre mi yapılır?

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9739 yazan papatya

ttemur yazan: sayın papatya,
Ben Çözümleyici olarak çalışıyorum.Bu unvanda iken ek özel hizmet tazminatı alabilir miyiz?Seyyar görev tazminatı alıyoruz bu arada.Ek özel hizmet tazminatı alabilirsek neye göre ödeme yapılacak?bu ödeme eğitim durumuna göre mi yoksa kadro unvanına göre mi yapılır?

Sayın TTEMUR,

Teknik Hizmetlr Sınıfı kapsamındaki personele ek özel hizmet tazminatı ödenmesine ilişkin ayrıntılı bilgilerin yer aldığı yazıyı incelemenizi öneririm. Yine de aklınıza takılan hususlar olursa cevaplandırmaya çalışırım. YAZI

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.359 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.