logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

disiplin affı

Daha
2 yıl 2 hafta önce - 2 yıl 2 hafta önce #9692 yazan nuran
disiplin affı konusundaki yazınızı okudum bir derecenin alınamayacağını belirtmişsiniz 28 şubat mağduru olan öğretmenlerin disiplin cezalarından dolayı çalışmadığı dönemlerdeki hizmet puanları en son çıkan torba yasaya eklenen 'çalışmadığı sürelerin memuriyetten sayılması (5510. geçici 56. madde)' maddesine göre alınabiliyor mu bilgilendirebilir misiniz?
Son Düzenleme: 2 yıl 2 hafta önce yazan nuran.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9693 yazan papatya

nuran yazan: disiplin affı konusundaki yazınızı okudum bir derecenin alınamayacağını belirtmişsiniz Acaba hizmet puanları alınabiliyor mu bilgilendirebilir misiniz?

Sayın NURAN,
Hizmet Puanı ile kastettiğiniz hususu daha açık ifade ederseniz, konuya daha doğru yaklaşımda bulunma imkanı bulabiliriz. (Hizmet puanı kavramı çeşitli hizmet sınıflarında ve çeşitli görevler için farklı anlamlarda kullanılabilmektedir.)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9705 yazan metinc
hizmet puanı içinde değerlendirilebilmesi için yasal bir düzenleme gereklidirki böyle bir düzenleme hatırlamıyorum

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.