logo yeni siyah

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

İSTEĞE BAĞLI BİR ALT KADROYA ATANMA

Daha
2 yıl 2 ay önce #9034 yazan harun ergin
Ben yalova çiftikköy ilçe nüfus müdürlüğünde iki bucuk senedir şef olarak görev yapmaktayım dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık bir üniversiteyi kazandım okul başka bir şehirde olduğu için tayın istemek zorunda kaldım okulun olduğu şehirde şeflik kadrosu boş olmadığı için veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosuna şeflik hakkım baki kalmak üzere atandım
1:müdürlük sınavına girebilmem için 3 yıl şeflik yapma şartı var benim bu yeni görevimde ki süre sayılıyormu (VERİ HAZIRLAMA KONTROL İŞLETMENİ OLARAK GEÇİRDİĞİM SÜRE)
2:boş bir şeflik kadrosu bulduğum zaman şefliğe geçebilmem için şartları süresi nedir bu hakkım ne kadar devam eder
Saygılarımla

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 ay önce #9035 yazan Kül Tigin
Sayın Harun Ergin
1)Bahsettiğiniz konuda herhangi bir yargı kararı veya DPB görüşüne rastlamadığımı belirteyim. Bu sebeple konu hakkındaki şahsi görüşüm, kendi isteğinizle vhki kadrosuna atanmış bile olsanız, bu kadroda geçirdiğiniz sürelerin şef olarak geçirilmesi gereken sürelerden sayılmayacağı yönündedir.
Kurumunuz da çok büyük bir ihtimalle bunu kabul etmeyecektir. Ancak konuyu yargıya taşıyarak çok düşük bir ihtimalde olsa lehinize bir karar alabilirsiniz.
2)Kazanılmış hak sahibi olduğunuz için bundan sonra şef kadrosuna atamanızın yapılması tamamen kurumunuzun takdirine kalmış bir durumdur.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 2 ay önce #9038 yazan metinc
keşke 6 ay daha çalışsaydın 3 yıl çalışma şartı bir cok kurumun görevde yükselme yönetmeliğinde var.

Daha
2 yıl 2 ay önce #9077 yazan scandisk
veri hazırlamacı olarak geçen süren şeflikte değerlendirilmeyecektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sayman.79

Daha
2 yıl 2 ay önce #9080 yazan sayman.79
merhaba ben karaman çevre ve şehircilik il müdürlüğünde 07/06/2011 tarihinden itibaren ayniyat saymanı olarak çalışmaktayım.çeşitli sebeplerden dolayı istanbul çevre ve şehircilik il müdürlüğüne tayin olmak istiyorum. fakat orda ayniyat saymanı kadrosu dolu olduğundan bende dilekçeme bir alt kadro olan veri hazırlama kontrol işletmeni kadrosuna atanmak istediğimi bildirdim.atandıktan sonra bulunduğum ildeki kadro boşalırsa tekrar ayniyat saymanı olarak atanabilirmiyim.saygılar

Daha
2 yıl 2 ay önce #9081 yazan papatya
Sayın SAYMAN79,

Ayniyat Saymanı kadrosunda görev yapmakta iken kendi isteğiniz ile VHKİ kadrosuna atanmanız durumunda, daha sonra yeniden Ayniyat Saymanı kadrosuna atanmanız kurumunuzun takdirinde olacaktır. Kurumunuzun, sizi yeniden Ayniyat Saymanı kadrosuna atama zorunluluğu olmayacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 2 ay önce #9082 yazan emircan alim
kurumu ikna etmen gerekir.

Daha
2 yıl 2 ay önce #9083 yazan sayman.79
veri hazırlama kontrol işletmeni kadrosuna atanmamda herhangi bir engel olabilirmi.normal olarak kendi kadromla atanma ile bu şekilde atama arasında bir fark varmıdır.yoksa bu şekilde yani ayniyat saymanlığınadan kendi isteğimle veri hazırlama kontrol işletmeni kadrosuna atanmak dahada kolay olurmu.saygılar

Daha
2 yıl 2 ay önce #9086 yazan emircan alim
veri hazırlama kontrol işletmeni kadrosuna atanmanda bir engel yok. kendi kadromla atanma derken ne sorduğunu anlayamadım. üst kadrodan alt kadroya atanacağın için görevde yükselme sıkıntısı olmaz. Dolayısıyla bunlar hep kurum takdirinde olan işler.

Daha
2 yıl 3 hafta önce #9668 yazan Oguztekin
Merhabalar. Doğuda 657 yasaya tabi mühendis olarak görev yapmaktayım. Tayin yapmak istediğim kurum mühendis kadrolarının dolu olduğunu, tekniker kadrosuna başvurmam koşulu ile alım yapılacağını belirttiler. Tayinimi yaparsam eğer tekrardan mühendis kadrosuna geçe bilmem için görevde yükseltme sınavına mı girmem gerekiyor? Birde şöyle bir söylenti var. Memur bir alt kadroya geçse bile geçmiş olduğu kadrodan ( Mühendis-Tekniker) tekniker maaşı değil de mühendis maaşı almaya devam eder? Bu doğru mudur. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.383 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.