logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yetişkinler için "HALK DANSLARI HOBİ GRUBU"

Daha
2 yıl 2 ay önce #8876 yazan muke2014
Yetişkinler için "HALK DANSLARI HOBİ GRUBU" Ankara kulüp kayıtlarımız başlamıştır. Topluluğumuza katılarak halk danslarına ilk defa başlayacak olup sosyal ve sanatsal bir hobi olarak yürütmek isteyen bay ve bayan yetişkinler için her Pazar günü saat 11:00 - 13:00 arası düzenlenecek çalışmalarımızın başlangıç tarihi >>>>>28 Eylül 2014 Pazar<<<<< günüdür. Detaylı bilgi ve kayıt için: Murat Keskin - 0533 613 26 73

GEHEM - Gençlik ve Spor Kulübü 37 yıldır halk dansları konusunda faaliyet gösteren ve hem yurt içinde, hem de yurt dışında birçok uluslararası festival ve yarışmada ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dünya birincilikleri ve dereceler elde etmiş ve bu vesileyle de binlerce gencimize halk danslarımızı sevdirmiş bir topluluktur. Kulübümüz 1977 yılından 2014 yılına kadar 137 ayrı yurt dışı uluslararası festival ve yarışmaya katılarak ülkemizi temsil etmiştir.

Yeni Başlayanlar için Hobi Grubu Halk Dansları Eğitim Programı

Eğitim gün ve saati: Her Pazar saat 11:00 - 13:00 arası.
Eğitim yeri: 19 Mayıs Spor Kompleksi, Anatolia Spor Merkezi, Ulus / ANKARA.
Eğitimi verilecek yöreler: Adıyaman, Gaziantep, Trabzon, Roman-Çiftetelli, Ankara Seğmen, Davul Şov, Sema.

Programın başlangıcında eğitimi verilecek yöreler bay-bayan sayılarına göre belirlenecek ve başlangıç seviyesine uygun yöreler olacaktır. Eğitim ve gösterilerde kullanılan kostümler ve müzikler (bant, canlı performans ve halk müziği korosu) kulübümüz tarafından temin edilmektedir. Eğitim esnasında giyimin dansa uygun, rahat olması ve spor ayakkabı kullanımı yeterlidir.

Fiyat ve kayıtla ilgili detaylı bilgi için: Murat Keskin - 0533 613 26 73

Facebook Faaliyet Duyuru Sayfası:
https://www.facebook.com/gehem.genclikvesporkulubu

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.200 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.