logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kamu Mu Özel Sektör mü?

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2751 yazan eagle__1903_
Merhaba arkadaşlar, öncelikle soru çok açıktır ek olarak özel sektör yada kamu sektöründe çalışan arkadaşlar sitede yayınlayacağım yazı için ankete katılırsanız çok sevinirim. Linke tıklayarak yada tarayıcınızın internet adresi yazdığınız yere kopyalarak yardımcı olabilirsiniz.
Bu anket formu, yeni mezun yada mezun adayı öğrenci arkadaşlarımızın gelecek planlaması yaparken en çok kararsız kaldıkları “Devlet Sektörümü yoksa Özel Sektörmü” sorusuna cevap aramaya yönelik gerçekleştirilen bir çalışmaya veri toplamak amacıyla hazırlanmıştır. Elde edilen veriler, bilimsel amacı dışında KESİNLİKLE KULLANILMAYACAK olup isim belirtmeye gerek yoktur. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
https://docs.google.com/forms/d/1lXOAoakTxrDqGnfuVfvsPgnkGXkZfloioG5S5wsWJ94/viewform
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan Kül Tigin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2755 yazan metinc
Araştırmanın sebebi nedir sorabilirmiyim

Daha
3 yıl 1 ay önce #2771 yazan Ferhat_10
Bu tip bilgi toplama faaliyeti içeren konuların açılmasından önce, site yönetimine bu konuda bilgi verilip,onay alınmasının gerektiğini düşünüyorum sayın;eagle__1903_

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2789 yazan nazli
Ferhat bey çok haklı. Forum kurallarına da aykırı bir mesaj olduğunu düşünüyorum.
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan nazli.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2809 yazan eagle__1903_
Merhaba, öncelikle başlıktanda anlaşılacağı gibi ülkemizde eğitim alan ve eğitimlerini yeni tamamlayan bir çok öğrenci ve yeni mezun insanların 4. sınıfa gelince ne yapacağım, sorusuna net bir cvb verememsi ortadadır, ek olarak okuldan sonra ne yapılacağı (mezun olunca) konusunda tam bir karar verme aşamasında en önemli etken devlette mi yoksa özel sektördemi çalışılması'na karar verilmelidir. İşte bu noktada devlet ve özel sektöre çalışan sizlerin sektörel bazdaki tutumlarını ölçmek (aynı sorular üzerinden) ve bu sonuçlar ışığında bu konu hakkında net bir karar verilmesine yardımcı olsunması adına uygulanan bir ankettir. Bu anketin sonuçlarını kendi acacağımm sitede makale tarzı bir yazı ile yayınlayacağım. Ben 4. sınıf istatistik öğrencisiyim bu makalemin (çalışmamım) ben ve bir çok öğrenci ve veya yeni mezun arkadaşlarımıza yardımı dokunacağını düşünmekteyim. ANKETTE HİÇ BİR KİŞİSEL BİLGİ İSTENMEKTEDİR "İSİM" DAHİL VE HİÇ BİR SİYASİ SORU YOKTUR. SADECE SEKTÖREL BAZDA TUTUMLARINIZI DDEĞERLENDİREREK BİZ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA YARDIMLARINIZI İSTEMEKTEYİZ.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2810 yazan eagle__1903_

Ferhat_10 yazan: Bu tip bilgi toplama faaliyeti içeren konuların açılmasından önce, site yönetimine bu konuda bilgi verilip,onay alınmasının gerektiğini düşünüyorum sayın;eagle__1903_

Merhabalar konuyu açmadan önce elbette'ki forum kullarını okumuş bulunmaktayım. Lakin belirtiğim gibi özel bir soru yada siyasi bir soru dahil yoktur ek olarak biz öğrenci arkadaşlara yol gösterecek bir çalışma olup sizden destek istemekteyim. Bir diğer konuda konu dışı başlığının hemen altında "Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz." ifadesi yer almaktadır. Bu şartlar altında bu konuyu açmanının bir kural hatası olmayacağını düşündüm. Eğer gözden kaçan bir durum söz konusu ise moderatörlerimizden ve sizden özür dilerim.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2813 yazan Ferhat_10

eagle__1903_ yazan: Merhabalar konuyu açmadan önce elbette'ki forum kullarını okumuş bulunmaktayım. Lakin belirtiğim gibi özel bir soru yada siyasi bir soru dahil yoktur Bir diğer konuda konu dışı başlığının hemen altında "Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz." ifadesi yer almaktadır. Bu şartlar altında bu konuyu açmanının bir kural hatası olmayacağını düşündüm

Sayın; eagle__1903_ 1.si ben mesajınıza cevap yazdıktan sonra kapsamlı bir açıklama mesajı yazmışsınız bu durumda belirttiğim gibi demeniz geçersiz kalır neznimde. Yani siyasi bir soru vs yöneltilmediğini ikinci bir mesajda belirtmişsiniz. Evet kategori olarak doğru yere konu açmışsınız ama okumuş olduğunuz forum kurallarında 3. kısımda ;

3.MESAJLAR İLE İLGİLİ KURALLAR

3.13 Başka sitelerin reklamı mahiyetindeki mesajlar forum yönetimi tarafından haber verilmeksizin silinebilir. Forumda başka sitelere verilen linklerden dolayı uğrayacağınız zararlardan dolayı memurunyeri.com ve editörlerinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. şeklinde bir ifade var dikkatinizden kaçtı sanırım. Bu yüzden forum yönetiminden izin alınması gerektiğini düşünüyorum. Evet amacınız reklam olmayabilir ancak bu madde tüm konuları kapsamakta olduğundan bu tip konularda yönetime bilgi vermeniz sizin faydanıza olacaktır diye düşünüyorum.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2823 yazan eagle__1903_
Yanıtınız için teşekkür ederim.3.13'lük kısmı okudum, Lakin başka bir site yada forum vb. bir link değildir o link sadece anket formu görüntilenmek için bir link fonksiyonudur yani sizi başka bir siteye yada foruma vb. bir yere yönlendirmemektedir ki bu durumdada reklam yada benzeri bir durum söz konusu değildir.
Her ihtimale karşı forum yöneticilerine nasıl bilgi verebilirim?

Daha
3 yıl 1 ay önce #2825 yazan Ferhat_10
Buraya tıklayarak mail atabilirsiniz site yönetimine.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2842 yazan eagle__1903_
Teşekküler talebimi ilettim ve sonunda mail adresime "Anketinizin, Forum sayfamızda yer almasında sakınca görülmemiştir." iletisi geldi. Sakınca olmadğı ve kurallara uygun olduğu bölelikle onaylandı. Rica etsem ankete katılma durumunuz varmıdır?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.475 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.