logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bayram bitti mesai başlıyor

Daha
3 yıl 1 ay önce #2602 yazan ssuzan
Bir tatil daha bitti. aslında bitmedi ama yarın mesai başlıyor diye beni şimdiden sıkıntı aldı bile. O yüzden pazartesileri olduğu kadar pazarlarıda sevmiyorum. Tatiller ne kadarda çabucacık geçiyor :(

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2607 yazan metinc

ssuzan yazan: Bir tatil daha bitti. aslında bitmedi ama yarın mesai başlıyor diye beni şimdiden sıkıntı aldı bile. O yüzden pazartesileri olduğu kadar pazarlarıda sevmiyorum. Tatiller ne kadarda çabucacık geçiyor :(

Bende aynen böyle hissediyorum demekki yalnız değilim

Daha
3 yıl 1 ay önce #2611 yazan birgul
5 gün dayanın arkadaşlar sonra 4 gün yine tatil :)

Daha
3 yıl 1 ay önce #2630 yazan Fatihsolmaz

birgul yazan: 5 gün dayanın arkadaşlar sonra 4 gün yine tatil :)

28 ekim pazartesi yarım günmü tam günmü tatil.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2631 yazan nazli
Resmi tatil değil ama bu hafta Bakanlar Kurulu tarafından yarım gün için kamu çalışanlarının idari izinli sayılması yönünde karar verilebilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fatihsolmaz

Daha
3 yıl 1 ay önce #2632 yazan muna
tatil olurken sevinirken, fazla tatil olduğu zaman bu tatil fazla, aldığımız ücretin karşılğını da hak etmeliyiz diyenlerimiz de varmı acaba,

Daha
3 yıl 1 ay önce #2637 yazan Fatihsolmaz

nazli yazan: Resmi tatil değil ama bu hafta Bakanlar Kurulu tarafından yarım gün için kamu çalışanlarının idari izinli sayılması yönünde karar verilebilir.

İnşallah dediğiniz gibi olur nazlı hanım.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2642 yazan keremcem
Bayram bitti ama bugün genel müdürün elini öptük ama büyüğümüz yaşlı başlı adam saygıdanmı yoksa yalaklık olsun diyemi bilmiyorum :lol:

Daha
3 yıl 1 ay önce #2646 yazan Fatihsolmaz
İlk öpen hangi niyetle öptüyse hepinizin ki o niyettendir :)

Daha
3 yıl 1 ay önce #2647 yazan Ferhat_10

muna yazan: tatil olurken sevinirken, fazla tatil olduğu zaman bu tatil fazla, aldığımız ücretin karşılğını da hak etmeliyiz diyenlerimiz de varmı acaba,

almış olduğum kurbanlığın arife günü kaçması ve yakalayamayarak,verdiğim paranın boşa gitmesinden sonra ben diyorum bu söylediğinizi. Haketmediğimiz ücretle aldığımız kurbanlık kaçtı gitti ve ben bunu nasıl yorumlasam bilemedim...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.418 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.