logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

EK İŞ YAPAN VAR MI ?

Daha
3 yıl 1 ay önce #2554 yazan alonforewer
Memur olup da ek iş yapan var mı ya da parasını değerlendirdiği bi ticaret kapısı ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2557 yazan scandisk

alonforewer yazan: Memur olup da ek iş yapan var mı ya da parasını değerlendirdiği bi ticaret kapısı ?


Biraz hisse senedi var ek iş anlamına gelirmi ne dersin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2560 yazan feylesof
var ama burada söylenmez :ohmy: :lol:

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2618 yazan alonforewer
hisse senedi de güzel bi yatırım kapısı tabi :) kısa süre mi uzun süre mi yatırım yapıyosun, kazançlar nasıl :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2619 yazan alonforewer
rahat ol hacı abi :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2633 yazan muna
657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 28.maddesinde devlet memurunun ticari faaliyetleri bulunmaları her ne kadar yasaklanmışsa da, bazı arkadaşların sürekli olarak araba alım satım işleri ile uğraştığı, emlakçılık yaptığı, akşamları taksi şoförlüğü yaptığı malumunuzdur.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2650 yazan scandisk

alonforewer yazan: hisse senedi de güzel bi yatırım kapısı tabi :) kısa süre mi uzun süre mi yatırım yapıyosun, kazançlar nasıl :)

Çok az bir miktar 1000 tl altında. aldım öylece duruyor işte.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.408 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.