logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

AÖF LİSANSTA OKUNACAK EN BASİT BÖLÜM HANGİSİ ?

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1957 yazan QIRIX
ÖNLİSANS TARIM BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.

AÖF LİSANS TAMAMLAMAK İÇİN DİKEY GEÇİŞ İŞLEMLER BAŞLAMIŞ BULUNMAKTA.

BENİM TEK DERDİM DİPLOMA. SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SÖZEL BÖLÜM AĞIRLIKLI, SAYISAL İŞLEMLERİ EN AZ OLAN HANGİ BÖLÜM?

RAHAT OKUYABİLECEĞİM,BENİ FAZLA UĞRAŞTIRMAYACAK HANGİ BÖLÜMÜ TAVSİYE EDERSİNİZ?

TEŞEKKÜRLER

:)

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan QIRIX. Sebep: CÜMLE HATASI

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1958 yazan QIRIX
İKTİSAT FAKÜLTESİ
•Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
•İktisat
•Kamu Yönetimi
•Maliye
•Uluslararası İlişkiler

İŞLETME FAKÜLTESİ
•İşletme
•Konaklama İşletmeciliği

BU BÖLÜMLERDEN TERCİH YAPABİLİYORUM. SİZCE HANGİSİ?

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1960 yazan murtaza
Sayısal işlem olmasın diyorsan iktisat, işletme ve maliyeyi unutmak lazım. ÇEKO'da da var muhasebe. Sanki Kamu yönetimi daha yakın duruyor.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1962 yazan keremcem
Kamu yönetimi bence. Maliye iktisak ve çeko bölümlerinde ekonometri, muhasebe gibi sayısal işlemler içeren dersler olabilir

Daha
3 yıl 2 ay önce #1963 yazan NEDVED
KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1999 yazan Çalkarakuş
Kamu yönetimi gibi duruyor. Konaklama işletmeciliğinde muhasebenin yanısıra yabancı dilde var

Daha
3 yıl 2 ay önce #2010 yazan QIRIX

Çalkarakuş yazan: Kamu yönetimi gibi duruyor. Konaklama işletmeciliğinde muhasebenin yanısıra yabancı dilde var

iyi de ing.1-2 yi zaten gördük.
7.dönemde ing.3-4 tüm bölümlerde yine var?

Daha
3 yıl 2 ay önce #2012 yazan siyahkartal
iktisad oku, ekonomist ünvanı al.Teknik bir bölüm okumanı tavsiye ederim.Kendimden bir örnek vermek istiyorum. 2 Yıllık Halkla ilişkiler , 4 Yıllık İşletme mezunuyum.Ama memurluk hayatımda hiç işime yaramıyor o yüzden geçen sene sınavsız II üniversite kapsamında Sosyolojiye kayıt yaptırdım.Bu sene 2 ile 3 ü beraber okuyorum ( üstten ders alarak ) ..Ben halkla ilişkiler okurken aman canım ne olursa olsun yeterki diploma olsunda mantığıyla başladım, öyle değilmiş, okunacaksa tam okunacak.Ayrıca AOF de çan eğrisi sistemi var, önceki senelerde ki gibi 50 ortalamayla geçmek zorundaydın, şimdi öyle değil, burada size sistemle ilgili bilgi vermek istemiyorum az buçuk herkes aof sistemini biliyor.Bence bu yeni sistem daha kolay.Şunu diyorum, bu sistemde sayısal sözel farketmez biraz ders çalışmayla bütün derslerini geçersin.AMA YETERKİ TEKNİK BİR BÖLÜM OKU.Sayısal derslerden korkma.Sonra pişman olur, başka bir bölüm okumaya gerek duyarsın.TEKNİK DİYORUM BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYORUM :=)

ALLAH VAR KEDER YOK.

Daha
3 yıl 2 ay önce #2013 yazan siyahkartal
SOSYOLOJİ OKUYAN, OKUYACAK BÜTÜN ARKADAŞLARA DERS NOTLARI KONUSUNDA YARDIMCI OLURUM.ÜCRETSİZ AMME HİZMETİ :)

ALLAH VAR KEDER YOK.

Daha
3 yıl 2 ay önce #2192 yazan lazslo
kamu yönetimi kamu yönetimi tek gecerim matematik istemiyorsan

Sayfa oluşturma zamanı: 0.440 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.