logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Arkadaşlar Görüşlerinizi Öğrenmek istiyorum

Daha
8 ay 2 hafta önce - 8 ay 2 hafta önce #13296 yazan yasinalbayrak
Bursada bir belediyenin sınavlarını ve mülakatlarını kazandım. Daha sonra teste sokuldum ve ondan da geçtim . Daha sonra askerliği yapmadığım için olumsuz mesaj gönderildi. Giren adayların çoğu askerliğini yapmadan girmiş ve 18 19 20 yaşında ki öğrenciler bile işe girmiş. Daha sonra bir bakanlığa yazı yazdım . Geri dönüş yapıldı ve Cv 'mi istediler yolladım . Daha sonra beni aradılar ve Cv' mi belediyenin yan kuruluşu olan şirkete yollamışlar ve referans vermişler. Sizce benim işin olma ihtimali var mıdır . Giren adaylar alımların bittiğini söylüyorlar. Şirketin referansı kabul etmeme gibi ihtimali var mı ? Bakanlık referansı vereli 3 hafta oldu ve hala bekliyorum dönüş yapılmadı.

BELEDİYENİN YAN KURULUŞU BİR ŞİRKET.
Son Düzenleme: 8 ay 2 hafta önce yazan yasinalbayrak. Sebep: DAHA ANLAŞILIR

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13299 yazan osman1
Gireceğiniz kurum bir kamu kurumu ise ve memur, sözleşmeli veya işçi olarak bu kamu kurumunda çalışacaksanız, bu işlere girmenin belli kuaralları ve yolları vardır. Ancak anladığım kadarıyla siz kamuya iş yapan taşeron bir şirkette işe girmek için girişimde bulunmuşsunuz. Özel şirkette işe girmek tamamemn onların tercihlerine bağlı bir konu olmaktadır.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13300 yazan scandisk
Artık taşeron olarak şirkette başlamak için bile torpil aranabiliyor. Bir yerlerden arattırmak gibi.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13301 yazan yasinalbayrak
Belediyenin yan kuruluşu olan bir şirkete başvuru yaptım. Özel şirket değil. Sizce Belediyeye bağlı bir kurum, bakanlığın verdiği referansı kesin kabul eder mi ? Kontenjanlar şuan doluymuş ?

Daha
8 ay 2 hafta önce #13302 yazan yasinalbayrak

osman1 yazan: Gireceğiniz kurum bir kamu kurumu ise ve memur, sözleşmeli veya işçi olarak bu kamu kurumunda çalışacaksanız, bu işlere girmenin belli kuaralları ve yolları vardır. Ancak anladığım kadarıyla siz kamuya iş yapan taşeron bir şirkette işe girmek için girişimde bulunmuşsunuz. Özel şirkette işe girmek tamamemn onların tercihlerine bağlı bir konu olmaktadır.

Aradığı bütün özelliklere sahibim ve Giren kişilere göre eğitim seviyem +1 önde.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13304 yazan scandisk
Eğitim seviyene bakacaklarını sanmıyorum. Belediye hangi partiye bağlıysa o partiden referans bulmanı tavsiye ederim.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13306 yazan yasinalbayrak
BELEDİYE AK PARTİ'YE BAĞLI / REFERANSI VEREN BAKANLIK BU ALAN İLE ALAKALI

Daha
8 ay 2 hafta önce #13310 yazan osman1
Bu işlerde referansın yanı sıra, almak isteyen şirketin olaya yaklaşımı da önemli. Siz takip edin konuyu.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13315 yazan soyludefne
umarım işi alabilirsiniz

Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.