logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

kredi kartı aidatı

• Bülent89
  • Bülent89 Kullanıcısının Avatarı Konu Yazarı
  • Ziyaretçi
9 ay 1 hafta önce #13118 yazan Bülent89
sayın papatya

biliyorum konu dışı bir konu

avukatlara sordum lehimde ve alehimde cevap verdiler

banka ile yaptığımız kredi kartı sözleşmesinin 3 ayrı sayfasına " üyelik aidatı kabul etmiyorum" kendi el yazımla yazarak sözleşmeyi imzaladım banka kredi kartını kullanıma açtı ve açık tuttu üyelik aidatı almayacaktır diye kullandım şimdi davalıyız acba sözleşmeye yazdığım "üyelik aidatı kabul etmiyorum" ifadesi davanın lehime sonuçlanmasını sağlar mı

saygılarım

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 6 gün önce #13120 yazan papatya

Bülent89 yazan: sayın papatya

biliyorum konu dışı bir konu

avukatlara sordum lehimde ve alehimde cevap verdiler

banka ile yaptığımız kredi kartı sözleşmesinin 3 ayrı sayfasına " üyelik aidatı kabul etmiyorum" kendi el yazımla yazarak sözleşmeyi imzaladım banka kredi kartını kullanıma açtı ve açık tuttu üyelik aidatı almayacaktır diye kullandım şimdi davalıyız acba sözleşmeye yazdığım "üyelik aidatı kabul etmiyorum" ifadesi davanın lehime sonuçlanmasını sağlar mı

saygılarım

Sayın BÜLENT89,
Bankacılık alanında teknik bir konu olması ve dava aşamasında olması nedeniyle, sorunuza cevap vermemin uygun olmayacağını düşünüyorum. Davanın lehinize sonuçlanması dileğimle...

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.322 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.