logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

**Tercihim Sizce Ne Olmalı?**

Daha
1 yıl 8 ay önce - 1 yıl 8 ay önce #10728 yazan NEDVED
BİR KONUDA HEPİNİZİN DANIŞMAK İSTİYORUM ARKADAŞLAR...
HEPİNİZİN FİKRİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...

BEN 12 YILDIR HASTABAKICI KADROSUNDA ÇALIŞIYORUM.BU GÜNE KADAR GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA HİÇ DENK GELMEDİM.VE BU KADRODAN KURTULMAK İÇİN YILLARDIR ŞU GÖREVDE YÜKSELME SINAVINI 8 GÖZLE BEKLİYORUM.ALLAH DA BİLİYOR YA NE ACILAR ÇEKTİM BU KADRODA...

İK DEFA BU HAZİRANDA GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA GİRECEM VE YAKLAŞIK 100 GÜNÜM VAR VE ÇALIŞMAYA HAFİF TEMPODA BAŞLADIM...

SİZE DANIŞMAK İSTEDİĞİM HUSUS ŞU:

GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA ŞEF KADROSUNDA MI YOKSA VHKİ Mİ, YOKSA MEMUR MU, YOKSA ŞOFÖR KADROSUNDA MI BAŞVURAYIM? HEPSİNE DE ŞARTLARIM TUTUYOR...

ŞEF: 195 KİŞİ
VHKİ: 1250 KİŞİ
MEMUR:1075 KİŞİ
ŞOFÖR: 730 KİŞİ

GÖNLÜM ŞEF'TEN YANA... ÇÜNKÜ BUNCA YILIN ACISINI ÇIKARMAK İSTİYORUM AMA ALIM ÇOK AZ VE ONBİNLERCE BAŞVURU OLABİLİR...KENDİME GÜVENİYORUM AMA %50..İÇİMDEN BİR HİS YA HERRO YA MERRO DİYOR AMA.....ŞOFÖR KADROSUNA BAŞVURSAM ALLAH'IN İZNİYLE KESİN KAZANIRIM AMA GİDİP AMBULANSTA ŞOFÖRLÜK YAPMAK REZİLLİK VE TEHLİKELİ VE KESİNLİKLE YAPILACAK İŞ DEĞİL...İNANIN HASTABAKICI KADROSU ŞOFÖRDEN KAT KAT DAHA İYİ, ORASI NET.....MEMUR VE VHKİ İSE HEMEM HEMEN AYNI SAYIDA ALIYOR VE İNŞAALLAH BAŞARABİLİRİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM....AMİN...

ŞİMDİ SİZCE HANGİ KADROYA BAŞVURAYIM ARKADAŞLAR?SONRASINDA PİŞMAN OLMAYACAĞIM VE 11 YIL BEKLEMENİN ÜSTÜNE BİRKAÇ YIL DAHA KOYMAK İSTEMİYORUM.....

VEEEEE EN ÖNEMLİ HUSUS TA ŞU Kİ HEMŞİRELİK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.... YANİ BİR TARAFIM O YÜZDEN RAHAT ŞEFLİK BENİ DÜRTÜYOR...

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 1 yıl 8 ay önce yazan NEDVED.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.215 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.