logo yeni

× Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Koltuk takımında memurun memura jesti

Daha
1 yıl 11 ay önce #9999 yazan formydemons
Arkadaşlar Ankara sitelerde koltuk takımı imalathanemize var ben de devlet memuruyum kendi işyerimiz bağcılar koltuk tasarımı facebook sayfamızı takip edip avantajlı fiyatlarımız dan faydalanabilirsiniz tüm devlet memurlarına özel olarak fiyat veriyoruz umarım memnun kalırsınız.
Konu kilitlendi.
Daha
1 yıl 11 ay önce #10040 yazan jebani
devlet memuru iken koltuk imalathanesi nasıl oluyor anlamadım
Konu kilitlendi.
Daha
1 yıl 11 ay önce #10041 yazan denizdeniz
FACEBOOK HARİCİ SAYFANIZ MEVCUTMU
Konu kilitlendi.
Daha
10 ay 1 hafta önce #12784 yazan formydemons

jebani yazan: devlet memuru iken koltuk imalathanesi nasıl oluyor anlamadım

Burası ailemize ait bir imalathane iş yeri babamın üzerine ben de memur olduğum için tüm memur arkadaşların avantajlı fiyatlarla hem de kaliteli bir şekilde koltuk takımı sahibi olmalarını sağlıyorum. Türkiye'nin her yerine nakliyemiz ücratsizdir.
Konu kilitlendi.
Daha
10 ay 1 hafta önce #12785 yazan formydemons

denizdeniz yazan: FACEBOOK HARİCİ SAYFANIZ MEVCUTMU

İnternet sitemiz yapım aşamasın da site faaliyete geçene kadar facebook sayfamızdan siparişleri almaya devam edeceğiz.
Konu kilitlendi.
Daha
10 ay 1 hafta önce #12803 yazan formydemons
Yataş, İstikbal, Kelebek mobilya gibi firmaların koltuklarını da koltuğun nakit ne indirimli fiyatının yaklaşık %40 daha altına imal ediyoruz. Yaptığımız koltuklar da fırınlanmış gürgen ve kayın ağacı, tay tüyü, ikon, keten ve nubuk kumaş; Süngerde de 36 danste sünger kullanıyoruz.
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.